تاریخ : 1394,چهارشنبه 05 اسفند03:20
کد خبر : 193737 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

رونمایی از سالنمای سیاسی اجتماعی دانشگاه‌ها

شبکه و پورتال اختصاصی مرکز حراست افتتاح و سالنمای سیاسی _ اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور با حضور وزیر علوم رونمایی شد.

خبرنامه دانشجویان ایران: شبکه و پورتال اختصاصی مرکز حراست افتتاح و سالنمای سیاسی _ اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور با حضور وزیر علوم رونمایی شد.

به گزارش مهر، با حضور محمد فرهادی وزیر علوم، شبکه و پورتال اختصاصی مرکز حراست افتتاح و از سالنمای سیاسی _ اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور رونمایی شد.

دکتر سلیمی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، در این خصوص گفت: با راه‌اندازی این شبکه و پورتال اختصاصی، تمام مکاتبات و انتقال اطلاعات در بستری امن و مستقل بین مراکز وابسته با دفتر مرکزی حراست با هدف تسریع در روند گزارش کار و سهولت دسترسی به اطلاعات فراهم شد.

وی افزود: سالنمای سیاسی و اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور، در پنج فصل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، امنیتی و جرم و حادثه، هشتاد موضوع را در یک صد دانشگاه کشور طبقه‌بندی و مورد بررسی قرار گرفته که نتایج به دست آمده در شکل‌گیری، درک واقع‌بینانه از وضعیت موجود دانشگاه‌ها مؤثر بوده و در برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری کلان آموزش عالی تأثیرگذار است.

گفتنی است در این مراسم رئیس و مدیران حراست کل کشور، مدیران حراست دانشگاه‌های استان تهران و معاونان و مدیران ستادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حضور داشتند.