تاریخ : 1399,دوشنبه 06 مرداد20:00
کد خبر : 365216 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

واکنش تند پرسپولیس به صحبت های مجری تلویزیونی

مدیراجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: نمی دانم چرا برخی آقایان می خواهند با کوچک کردن خودشان در کنار اسم پرسپولیس رشد کنند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» اظهارات صبح امروز یکی از مجریان تلویزیونی در خصوص چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر و کنایه وی به مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که به نقش او در این قهرمانی اشاره داشت، واکنش های متفاوتی را به همراه داشت.

حسین خبیری مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس، در گفتگو با مهر در این باره گفت: نمی دانم برای چه کسی باید تاسف بخورم. آقایان ناظر در سازمان محترم صدا و سیما قطعا می دانند در قبال انتخاب چنین مجری سخیفی اشتباه کرده اند! می خواهند با اسم بزرگ پرسپولیس خودنمایی کنند اما راهش را هم یاد نگرفته اند.

وی ادامه داد: آقای رسول پناه در مقام سرپرست باشگاه اعتراض رسمی خود را به این برنامه اعلام کرده اند. طبق تصمیمات گرفته شده هیچ یک از اعضای تیم و مسئولان باشگاه تا زمانیکه عذرخواهی رسمی دریافت نکنند حاضر به گفتگو نخواهند بود.

خبیری افزود: وقتی نمی توانند حتی به پای پرسپولیس در چمن بازی برسند می خواهند شاخه هایش را کوتاه کنند اما غافل هستند درخت پرباری که با هواداران به آسمان رفته است حقارت چنین مجریانی را با ادبشان پاسخ می دهند. باشگاه تصمیم گرفته است تا زمان برخورد با این مجری، اجازه ورود دوربین های تلویزیونی به بازی های خانگی پرسپولیس را در لیگ برتر ندهد.