تاریخ : 1399,پنجشنبه 23 مرداد04:55
کد خبر : 367008 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

نام بازیکن کرونایی بارسلونا فاش شد

موندو مدعی شد که ژان کلر تودیبو بازیکنی بوده که تست کرونایش مثبت شده است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از ورزش سه، ساعاتی پیش باشگاه بارسلونا اعلام کرد تست کرونایی که روز سه شنبه بعد از ظهر از 9 بازیکن این تیم گرفته شده امروز در اختیار باشگاه قرار گرفته و بر اساس آن یک بازیکن این تیم به ویروس کووید19 مبتلا هستند.

بارسا همچنین اعلام کرد حال این بازیکن خوب است و او علائم بیماری را نشان نمی‌دهد. باشگاه تایید کرد در ارتباط با این بازیکن قرار دارد و به زودی تستهای دقیق‌تر یعنی PCR روی او انجام خواهد شد.

حالا اما منبع کاتالانی موندو از نام بازیکن کرونایی باشگاه بارسلونا رونمایی کرده است. بر این اساس ژان کلر تودیبو، مدافع فرانسوی بلوگرانا کسی بوده که تست کرونایش مثبت شده است. این مدافع 20 ساله در فصلی که گذشت تنها 2 بازی در لالیگا برای بارسا انجام داد و حالا باید دوران قرنطینه را پشت سر بگذارد.

طی روزهای گذشته تعداد بازیکنان مبتلا به ویروس کرونا در کشور اسپانیا افزایش یافته است. چند روز پیش اتلتیکو مادرید اعلام کرد که دو بازیکنش به این ویروس مبتلا شده اند و امروز نیز اتلتیکو بیلبائو(شش بازیکن) و بارسلونا(یک بازیکن) نیز خبر مشابهی را اعلام کردند تا به نوعی یک بحران در این باره ایجاد شود.