تاریخ : 1399,سه شنبه 25 شهريور12:03
کد خبر : 370331 - سرویس خبری : آخرین اخبار زنان

عضو جبهه عمل اسلامی لبنان درگذشت دبیر کل اتحادیه زنان مسلمان را تسلیت گفت

هماهنگ‌کننده جبهه عمل اسلامی لبنان طی پیامی درگذشت دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان را تسلیت گفت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»به نقل از روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، شیخ زهیر عثمان الجعید درگذشت مرحومه دکتر طوبی کرمانی را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

عضو جبهه عمل اسلامی لبنان درگذشت دبیر کل اتحادیه زنان مسلمان را تسلیت گفت

بسم‌الله الرحمن الرحیم

الذین إذا أصابتهم مصیبة قالوا إنا لله وإنا إلیه راجعون

با تسلیم و رضا در برابر قضا و قدر الهی، خبر درگذشت دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان، بانوی عالمه، فاضله، آگاه، کوشا و مخلص و فداکار خانم طوبی کرمانی را شنیدیم.

فقدان ایشان درد و رنجی در قلب و جان ما ایجاد کرد که هرگز بهبود نمی‌یابد، ایشان حقیقتاً مظهر یک مادر نمونه برای زنان مسلمان بود؛ با فزونی علم و دانش و فرهنگ، تعهد دینی و مذهبی به دور از هرگونه تعصب و فرقه‌گرایی، تواضع کم‌نظیر به مثال انبیاء و اولیاء، حیای مریمی، مهربانی فاطمی و بلاغت زینبی، عمر خود را در راه خدمت به اسلام و مسلمین و مسیر جهاد و وحدت سپری کرد.

خانم دکتر طوبی کرمانی! دل باید از رفتن تو غمگین باشد و چشم باید بگرید و خوشا به حال محزونین از فراق تو.

بنده از جانب خودم و همکارانم در جبهه عمل اسلامی لبنان و از جانب کمیته زنان این جبهه، ضایعه درگذشت دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان را به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، کارکنان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، اعضای اتحادیه جهانی زنان مسلمان، خانواده مکرم ایشان و مردم عزیز ایران صمیمانه تسلیت می‌گوییم.

از خداوند متعال می‌خواهیم ایشان را شامل رحمت واسعه خود کند و در بالاترین درجات بهشت با محمد و آل محمد (ص) محشور گرداند.