تاریخ : 1399,یکشنبه 06 مهر15:31
کد خبر : 371460 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

جدایی ۱۷ بازیکن از شاهین!

تکلیف شاهین شهرداری بوشهر کاملاً نامعلوم است و ۱۷ بازیکن فصل گذشته سفیدپوشان شاهینی نیز از جمع این تیم جدا شده‌اند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از خبرورزشی، تیم شاهین زیر نظر شهرداری بوشهر شرایط خوبی را طی سال‌های اخیر تجربه کرد و از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۸ توانست از دسته دوم فوتبال کشور به لیگ برتر برسد؛ با این حال حضور این تیم بازیکن‌ساز که طی همین مدت مهدی قایدی را نیز به فوتبال ایران معرفی کرده بود، خیلی طولانی نشد و این تیم پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر سقوطش با مهدی پاشازاده قطعی شد.

حالا و در شرایطی که اکثر تیم‌های حاضر در لیگ یک مسابقات فوتبال ایران در فصل آینده تکلیفشان را مشخص و سرمربی خود را انتخاب کرده‌اند، تکلیف شاهین کاملاً نامعلوم است و ۱۷ بازیکن فصل گذشته سفیدپوشان شاهینی نیز از جمع این تیم جدا شده‌اند.

ماکسیم، ابوالفضل درویشوند، غلامعلی‌تبار، رزاق‌پور، لوکا گادرانی، بحرانی، سالاری، دورقی، مصطفی احمدی، مالکی، دانیال مؤمنی، شریفات، مشکل‌پور، سلطانی‌مهر، حامد محمودی، سجاد حیدری‌مقدم و ابوذر صفرزاده ۱۷ بازیکنی هستند که از جمع شاهینی‌ها جدا شده‌اند و برخی از آن‌ها تیم فصل بعدی خود را نیز انتخاب کرده‌اند.

مهم‌ترین مشکل شاهین بوشهر برای ادامه حضور در مسابقات فوتبال ایران، محدودیت‌های قانونی برای تیمداری شهرداری عنوان شده و در مواقعی حتی بحث تغییر مالکیت شاهین نیز ایجاد شده است ولی هنوز معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار شاهین و هواداران این تیم در فصل آینده خواهد بود!