تاریخ : 1399,پنجشنبه 10 مهر16:17
کد خبر : 371944 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

خواسته‌های مجیدی برای بازگشت دوباره به نیمکت استقلال

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال برای بازگشت دوباره به این تیم خواسته‌هایی دارد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از آنا، با برکناری احمد سعادتمند از مدیرعاملی باشگاه استقلال حالا هیئت مدیره این باشگاه خواهان بازگشت فرهاد مجیدی شده است. مربی که برای بازگشت دوباره به تیمش دچار تردید شده است.

واقعیت امر این است که مجیدی قصد کنار گذاشتن برخی از نفرات حاشیه‌ساز تیمش را داشت اما سعادتمند قرارداد آنها را تمدید کرد‌. از طرفی مدیرعامل اخراجی استقلال به سلیقه خود خریدهایی برای تیمش انجام داد که هیچ یک در لیست مجیدی قرار نداشتند.

در واقع مجیدی حالا با تیمی مواجه است که خلاف سلیقه‌اش بسته شده و یکی دو مهره خوبش از جمله علی کریمی و روزبه چشمی هم به دنبال جدایی هستند.

چنین مسئله‌ای طبیعی است که مجیدی را برای بازگشت دچار تردید کند‌. قطعا او برای قبول دوباره سرمربیگری استقلال خواسته‌هایی دارد که آنها را به زودی به هیئت‌مدیره استقلال مطرح خواهد کرد.

ماندن کریمی، شیخ دیاباته، میلیچ و قاعدی همچنین جذب نفرات مدنظرش و کنار گذاشتن برخی از خریدهای سعادتمند و آنهایی که قراردادشان تمدید شد. خواسته‌های مهم مجیدی برای بازگشت می‌تواند باشد.

از همه مهمتر مجیدی به دنبال این است که بداند چه کسی جانشین سعادتمند می‌شود و آیا او موافق کار با وی هست یا نه؟  مجیدی فصل گذشته تجربه همکاری با مدیرعاملی که با او در یک راستا حرکت نمی‌کرد را دارد و به هیچ عنوان نمی‌خواهد مجدد این اتفاق تکرار شود.

چنانچه بازگشت مجیدی به استقلال منتفی شود آن وقت گزینه‌های دیگر بررسی خواهند شد. امیر قلعه‌نویی یکی از گزینه‌هاست که سعی می‌کند از رفاقتش با یکی از اعضای هیئت مدیره استفاده کرده و برای بازگشت به تیم محبوبش لابی می‌کند.

جواد نکونام هم به همراه الکس نوری از دیگر گزینه‌ها هستند که هر یک شانس اندکی برای حضور در استقلال دارند.

در حال حاضر باید دید مذاکرات مجیدی با مدیران استقلال به کجا خواهد کشید.