تاریخ : 1399,جمعه 25 مهر18:05
کد خبر : 373415 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

پذیرش ٢٦٠ هزار نفر براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد گفت: بالغ بر ۲۶۰ هزار داوطلب در مقاطع کاردانی و کارشناسی براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد پذیرفته شدند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، بهروز طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد، گفت: نتایج دوره‌های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد بر روی سامانه www.azmoon.org قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه استقبال از پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد بسیار بیشتر از همه زیرنظام‌ها آموزش عالی کشور بوده است اظهار داشت: این عدد در پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد بالغ بر ۲۶۰ هزار نفر است که نشان از استقبال داوطلبان از حضور در دانشگاه آزاد دارد.

طهماسب کاظمی با بیان اینکه استقبال داوطلبان برای شرکت در دوره‌های پذیرش براساس سوابق تحصیلی نسبت به سال‌های گذشته و سایر زیر نظام‌های کشور در سال جاری وضعیت بهتری دارد، افزود: دانشگاه آزاد با استفاده از تمام توان خود به ارتقاء زیرساخت‌ها و کیفیت علمی پرداخته تا دانشجویان از حضور در این دانشگاه رضایت لازم را داشته باشند.

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد در رتبه بندی‌های بین‌المللی روز به روز پیشرفت کرده و امکانات این دانشگاه در سراسر کشور کم نظیر است و مجموعه این عوامل باعث اعتماد داوطلبان و خانواده‌های آنان به دانشگاه آزاد اسلامی شده است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد با تمام توان می‌کوشد تا پاسخ اعتماد داوطلبان را به بهترین نحو ارائه دهد، اظهار داشت: در این دانشگاه آموزش و پژوهش با کیفیت متناسب با نیاز جامعه و در راستای حل مشکلات کشور ارائه خواهد شد.