تاریخ : 1399,یکشنبه 27 مهر19:25
کد خبر : 373555 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

رشد جذب دانشجو در دانشگاه پیام نور برای دومین سال متوالی

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از رشد جذب دانشجو در این دانشگاه خبر داد و گفت: برای دومین سال متوالی بیش از ۵۰ درصد داوطلبان، بزرگترین دانشگاه دولتی کشور را انتخاب کردند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل ازمهر، امیرحسن بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نوردر توئیتی از رشد جذب دانشجو دراین دانشگاه در سال تحصیلی جدید خبرداد.

وی اعلام کرد: با قبولی ۱۲۷ هزار داوطلب در دانشگاه پیام نور، برای دومین سال متوالی بیش از ۵۰ درصد داوطلبان، بزرگترین دانشگاه دولتی کشور را انتخاب کردند.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور همچنین به تسهیلات ویژه دانشجویان این دانشگاه اشاره کرد و افزود: تمامی پذیرفته شدگان می توانند از کلیه تسهیلات مالی از جمله وام شهریه صندوق رفاه دانشجویی با بازپرداخت پس از فارغ التحصیلی، تسهیلات وام ۲۰۰ میلیون ریالی قرض الحسنه با کارمزد ۱/۴ درصد و تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی خرید گوشی هوشمند و تبلت با کارمزد ۴ تا ۶ درصد بهره مند شود. 

بهروز با اشاره به برگزاری موفق بیش از ۴۸ میلیون نفرساعت کلاس آموزشی و ۳ میلیون نفر آزمون الکترونیک در ترم گذشته افزود: با توجه به شیوع کرونا آموزش دروس نظری در دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیک و دروس عملی با حفظ پروتکل ها و درصورت موافقت ستادهای کرونای استانی برگزار خواهد شد.