تاریخ : 1399,پنجشنبه 14 اسفند15:29
کد خبر : 387809 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

مجیدی برای بردن نکونام همه کار می‌کند

دیدار برگشت استقلال برابر فولاد هم برای مجیدی مهم بود و هم برای محمود فکری و قرعه برای جبران به نام مجیدی افتاد

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ شاید خود مجیدی هم فکر نمی کرد بعد از اتفاقات دیدار برگشت فصل گذشته دو تیم استقلال و فولاد و جدایی اش از استقلال در دیدار برگشت این فصل فرصت جبران و شکست نکونام را داشته باشد.

در دیدار فصل گذشته و بعد از اخراج او از زمین مسابقه که در اواخر نیمه اول اتفاق افتاد استقلال در نهایت 9نفره و بعد از اخراج نیمه اول علی کریمی و عارف غلامی دیدار یک بر صفر برده را با دو گل فولاد به این تیم واگذار کرد تا نکونام با مشت های گره کرده در کنار زمین شادی کند.

استقلال که بعد از وقفه طولانی در برگزاری لیگ همچنان یکی از گزینه های احتمالی قهرمانی در فصل گذشته بود بعد از آن شکست به کمای زودرسی فرو رفت تا در نهایت نتواند جلوی پوکر قهرمانی پرسپولیس را بگیرد و به مقام دوم جدول بسنده کند.

مجیدی که در دیدار فصل قبل از نحوه داوری دیدار بازی شاکی بود ، بعد  از بازی با یک استوری جنجالی ابهامات زیادی را برای ثبت نتیجه یاد شده مطرح کرد و به سکوت خبری رفت و دیگر در این باره حرفی نزد.

حالا و او درست سه روز بعد از معرفیش به عنوان سرمربی استقلال دوباره باید به مصاف فولاد برود.فولادی که در دور رفت هم دیدارش حاشیه های زیادی برابر استقلال داشت و در آن دیدار هم نکونام و تیمش برنده بازی بودند.

فکری سرمربی سابق استقلالی ها که از رفتار نیمکت فولاد در دیدار رفت بسیار آزرده خاطر شده بود فرصت پیدا نکرد تا در تهران شکست آن دیدار را جبران کند و نیمکت تیمش را بدست مجیدی داد.

حالا مجیدی با انتظارات زیاد هواداران و انگیزه های فراوان شخصی اش  استارت کارش را باید برابر فولاد و نکونام بزند.شروعی که می تواند تیم منظم فولاد را که از پنج دیدار قبلیش سه پیروزی و دو تساوی بدست آورده و تنها یک بار دروازه اش باز شده است به دردسر بندازد و مهر تائیدی باشد به انتخاب هیئت مدیره استقلال