تاریخ : 1400,پنجشنبه 16 ارديبهشت15:56
کد خبر : 394452 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

امکان تحصیل همزمان دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در برخی رشته‌ها

دانشگاه صنعتی شریف در اطلاعیه‌اى اعلام کرد: پذیرفته‌شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری در رشته‌های ریاضی محض، ریاضی کاربردی و علوم کامپیوتر در دانشکده علوم ریاضی، می‌توانند در تمامی زمینه‌های تخصصی موجود و فعال در این دانشکده در رشته‌های مذکور به تحصیل بپردازند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از دانشجو، دانشگاه صنعتی شریف در خصوص شرایط پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری در رشته‌های ریاضی محض، ریاضی کاربردی و علوم کامپیوتر این دانشگاه اطلاعیه صادر کرد.

بر این اساس، پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری در رشته‌های ریاضی محض، ریاضی کاربردی و علوم کامپیوتر در دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی شریف (مستقل از کد رشته و گرایش قبولی)، می‌توانند در تمامی زمینه‌های تخصصی موجود و فعال در این دانشکده در رشته‌های مذکور به تحصیل بپردازند.

این زمینه‌های تخصصی و فعال شامل ریاضیات گسسته، گراف و ترکیبیات، منطق، ریاضیات تصادفی، آنالیز عددی، رمز، کد، آنالیز، جبر، هندسه و توپولوژی، محاسبات نرم و هوش مصنوعی، نظریه سیستم‌ها، محاسبات علمی و نظریه محاسبه اعلام شده است.

دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد که داوطلبان می‌توانند از طریق وبگاه دانشکده علوم ریاضی دانشگاه به آدرس math.sharif.ir با زمینه‌های تخصصی فعال در دانشکده علوم ریاضی آشنا شوند.