تاریخ : 1400,جمعه 17 ارديبهشت20:06
کد خبر : 394556 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

لغو فعالیت دو اتحادیه دانشجویی دانشگاه آزاد

بر اساس تصمیم هیئت نظارت مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، شورای مرکزی دو اتحادیه اول و دوم که عملاً تعلیق شده بودند حق فعالیت ندارند و مقرر شد اداره کل تشکل ها بعد از برگزاری انتخابات تشکل‌های عضو نسبت به برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی اقدام کند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس، فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که اتحادیه تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشجویان دانشگاه آزاد ( اتحادیه اول) و سازمان اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد ( اتحادیه دوم) حق فعالیت ندارند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش در این باره اعلام کرد: بر اساس تصمیم هیئت نظارت مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، شورای مرکزی دو اتحادیه اول و دوم که عملاً تعلیق شده بودند حق فعالیت ندارند و مقرر شد اداره کل تشکل ها بعد از برگزاری انتخابات تشکل‌های عضو نسبت به برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی اقدام کند.

جهانبین همچنین تاکید کرد: ملاک ما در تعاملات قانون است، انشالله بر مدار قانون بتوان فعالیت های سازنده و موثر را شاهد باشیم.

وی همچنین افزود: اتحادیه‌ها به جهت حالت جمعی ای که دارند، ظرفیت فراوانی برای فعالیت مطلوب به رشد در سطح ملی ایجاد می کنند، امید دارم این اتحادیه ها و نیز اتحادیه‌های جدید که بتوانند به صورت طبیعی از درون تشکلهای واقعی سربرآورند، نقش آفرین و رشد دهنده باشند.