تاریخ : 1400,شنبه 18 ارديبهشت15:04
کد خبر : 394631 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

آقای خنیفر؛ برای تبدیل مدارس به دانشگاه در آذربایجان شرقی چه پاسخی دارید؟

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی در نامه‌ای به رئیس دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد: برای تبدیل مدارس به دانشگاه آن هم در شهرستان‌ها چه پاسخی برای دانشجومعلمان دارید؟

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی در نامه‌ای به رئیس دانشگاه فرهنگیان نوشت: برای تبدیل مدارس به دانشگاه آن هم در شهرستان‌ها چه پاسخی برای دانشجومعلمان دارید؟ ما خواستار پاسخگویی جنابعالی در راستای اجرای چنین سیاست‌های مخرب دانشگاه فرهنگیان هستیم.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر خنیفر

ریاست محترم دانشگاه فرهنگیان

باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، همانطور که مستحضرید در حدود دو ماه اخیر در استان آذربایجان شرقی شاهد افتتاح مراکز آموزشی در شهرستان‌های مختلف استان مانند اهر، میانه و سراب هستیم. با سیاست‌های در پیش گرفته شده در خصوص دانشگاه فرهنگیان، شان و جایگاه این دانشگاه را زیر سوال برده و با این کار در حال متلاشی سازی این دانشگاه هستید.

برای تبدیل مدارس به دانشگاه آن هم در شهرستان‌ها چه پاسخی برای دانشجومعلمان دارید؟ ما خواستار پاسخگویی جنابعالی در راستای اجرای چنین سیاست‌های مخرب دانشگاه فرهنگیان هستیم. تجربه‌ی دانشگاه آزاد و پیام نور در شهرستان‌ها گواه این واقعیت هست.

دلایل منطقی مخرب بودن این امر بصورت مشروح به جنابعالی ارسال میگردد.

رونوشت به:

وزیر محترم آموزش و پرورش؛ دکتر حاجی میرزایی

نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان؛ حجت الاسلام دکتر دادگر

نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان؛ حجت الاسلام دکتر آل هاشم