تاریخ : 1400,یکشنبه 19 ارديبهشت12:15
کد خبر : 394723 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

پیکه: همچنان شانس قهرمانی داریم

مدافع بارسلونا با وجود توقف خانگی تیمش در دیدار برابر اتلتیکو مادرید از شانس بالای بارسا برای قهرمانی گفت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از ایسنا، بارسلونا بهترین فرصت برای صدرنشینی در لالیگا را از دست داد.

آبی اناری‌ها در هفته سی و پنجم در نوکمپ از اتلتیکو مادرید پذیرایی کردند که این بازی برنده نداشت و با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با این نتیجه اتلتیکو مادرید با دو امتیاز بیشتر نسبت به بارسلونا در صدر باقی ماند این درحالی است که تا پایان لیگ تنها سه هفته دیگر باقی مانده است.

پیکه بعد از بازی گفت: پیش بینی می‌کردیم که به پیروزی دست پیدا کنیم. فرصت‌های خوبی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما متاسفانه به گل نرسیدیم. ما همچنان شانس قهرمانی داریم و باید به تلاش خود ادامه داد.

او ادامه داد: اتلتیکو مادرید کم ترین گل را در لالیگا دریافت کرده و بهترین خط دفاعی را دارد. اوبلاک چند فرصت خوب را از ما گرفت و اجازه نداد که مسی گلزنی کند.

پیکه درباره نزدیک شدن رئال به صدر هم گفت: هر احتمالی وجود دارد. رئال اگر در ۴ بازی باقیمانده خود به پیروزی برسد قهرمان خواهد شد. بدون حضور تماشاگران شرایط برای همه تیم‌ها یکسان شده است. در فصل جاری تیم‌ها به سختی امتیاز از دست می‌دهند. اگر ما بتوانیم در سه بازی باقیمانده به پیروزی برسیم، شانس قهرمانی خواهیم داشت. می‌خواهیم که در همه بازی‌ها با نهایت توان بازی کنیم و به پیروزی برسیم.