تاریخ : 1400,سه شنبه 28 ارديبهشت20:51
کد خبر : 395637 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

سوغات دولتی که تاج زاده سر سفره مردم!

محمد ایمانی در کانال تلگرامی خود نوشت: کانال اتحاد ملت، مدیحه ای برای تاجزاده نوشته؛ "رویای زنده! او اهل زدن به دل کویر و تشنگی چشیدن است. آمد، چون جان‌های یخ‌زده و رویاهای خفته را می‌دید. آرزوهای مرده و مغزهای کوچک زنگ‌زده را می‌دید. باید می‌آمد تا یخ‌ها را بشکند، تا رویاها را بیدار و آرزوها را زنده کند. بگذار آسوده بخوابیم. ما رویاهای‌مان را دیری است کشته‌ایم. به تو هم احتیاج نداریم؛ ای مصطفی! ای احیاگر رویاهای مردگان! ای زنده‌کننده رویاهای مرده!".

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مشرق، کمدی سوزناکی است! خیال می کنند واقعا مغز مردم زنگ زده و به یاد نمی آورند که تاجزاده اسفند ۹۵، برای تحمیل روحانی به هر قیمت، به  شرق گفت: "اگر قرار بود نرخ دلار با همان رشد دوره احمدی‌نژاد افزایش یابد، دلار الان ۱۲ هزار تومان بود، سکه چهار میلیون، و پراید به ۶۰ میلیون رسیده بود"!

اما حالا دلار ۲۲ هزار و ۹۲۰ تومان، سکه  ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، و پراید ۱۲۸ میلیون تومان است. تورم ۶۰۰  تا ۸۰۰ درصدی اقلام مختلف، سوغات دولتی است که تاجزاده ها سر سفره ملت گذاشتند و با این همه، از خود متشکرند و برای همدیگر شعر می گویند! شعری که قافیه اش تنگ آمده و شاعرانش...!

سوغات دولتی که تاج زاده سر سفره مردم!