تاریخ : 1400,چهارشنبه 09 تير04:57
کد خبر : 400328 - سرویس خبری : صنفی آموزشی

«خبرنامه دانشجویان ایران» در گزارشی منتشر کرد؛

اینفوگرافیک| از نکات طلایی دقیقه نودی تا توصیه‌های ضدکرونایی به داوطلبان کنکور

از آنجایی که در کنکور سرعت به همراه دقت مورد توجه است بنابراین داشتن خواب کافی و تغذیه مناسب برای داوطلبان از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود؛ به همین جهت از انجام کارهایی همچون تمرین و مطالعه در شب‌ های باقی مانده به کنکور که سبب ایجاد استرس و خستگی در سیستم ایمنی بدن شما می شود دوری کنید.

به گزارش سرویس صنفی-آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ کنکور سراسری ۱۴۰۰ از امروز ۹ الی ۱۲ تیر ماه با حضور یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۸۵۲ داوطلب برگزار می‌شود، مهلت دریافت کارت ورود به جلسه دیروز 8 تیر پایان یافت.

چهارشنبه ۹ تیر، داوطلبان گروه آزمایشی هنر، پنج‌شنبه ۱۰ تیر داوطلبان گروه‌های علوم ریاضی و فنی و گروه آزمایشی علوم انسانی، جمعه ۱۱ تیر داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی و شنبه ۱۲ تیر داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

اگرچه عده‌ای از داوطلبان کنکور سراسری درخواست داشتند که در شرایط کرونایی و موج پنجم شیوع آن، زمان برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰ تغییر یابد، اما این درخواست داوطلبان کنکور با مخالفت سازمان سنجش مواجه شد ولی همین سازمان در اقدامی عجیب زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد را تغییر داد!

در این گزارش به انتشار اینفوگرافیک پیرامون مدیریت جلسه کنکور، تغذیه روز قبل کنکور، رعایت پروتکل های بهداشتی ویروس کرونا و... پرداختیم که در ادامه می‌خوانید. برای دریافت تصاویر با کیفیت روی تصویر کلیک کنید.


کد خبرنگار : 38