تاریخ : 1400,یکشنبه 10 مرداد18:04
کد خبر : 403451 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان نمونه کشوری شد

بر اساس ارزیابی‌های انجام شده از سوی وزارت علوم، عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان در لیست اعضای هیئت علمی نمونه کشور قرار گرفت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» خبرگزاری دانشجو، بر اساس این ارزیابی، علی خیرالدین استاد ممتاز دانشکده مهندسی عمران دانشگاه سمنان توانست در جمع ۱۷ عضو هیئت علمی برتر کشور قرار گیرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان نمونه کشوری شد

گفتنی است، وزارت علوم اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های کشور را بر اساس فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری، اجرایی و فرهنگی اجتماعی مورد ارزیابی قرار داده است و نهایتا ۱۷ عضو هیئت علمی از دانشگاه‌های مختلف کشور توانستند امتیازات لازم را بر اساس معیار‌های مشخص شده بدست آورند.

یاد آور می‌شود؛ علی خیرالدین از اساتید برجسته دانشگاه سمنان و تنها استاد ممتاز استان سمنان است که، بیش از ۴۰ سال سابقه تدریس در آموزش عالی را داراست.

وی دارای بیش از ۲۰ دانش‌آموخته دکتری تخصصی، و ده‌ها دانش‌آموخته کارشناسی ارشد پس از ارتقاء به مرتبه استادی است و در مجموع دارای بیش از ۱۲ کتاب تألیفی، بیش از ۵۰۰ مقاله ISI و علمی -پژوهشی و چندین طرح بین المللی و ملی و ثبت اختراع است.

انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر سازمان نظام‌مهندسی کشور، رئیس نمونه دانشگاه‌های سراسر کشور، مؤلف کتاب برگزیده استان، سخنران کلیدی در بیش از ۱۵ کنفرانس ملی و بین المللی، سوابق اجرایی درخشان، عضویت در مجامع علمی بین المللی و کمیته‌ها و قطب‌های علمی از دیگر افتخارات درخشان دکتر علی خیرالدین است.

همچنین این استاد برجسته دانشگاه سمنان در تدوین و بازنگری آئین نامه بتن ایران نیز که به تازگی منتشر شده، به عنوان عضو کمیته فنی همکاری داشته است.