تاریخ : 1400,سه شنبه 16 شهريور00:14
کد خبر : 406963 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

قدردانی خانواده شهید سلیمانی از قهرمانان پارالمپیک

خانواده شهید سلیمانی در پیامی از ورزشکاران افتخارآفرین جمهوری اسلامی ایران در پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ ، که با نام «سردار دل‌ها» در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند، قدردانی کردند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از تسنیم؛ متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

ورزشکاران افتخارآفرین جمهوری اسلامی ایران در پارالمپیک توکیو 2020

به سهم خود و به‌عنوان خانواده شهید قاسم سلیمانی از شما سپاسگزاریم؛ چه آنجا که افتخار آفریدید و پرچم وطن را برافراشتید و چه آنجا که در نام کاروانتان یاد سردار دل‌های ملت را پاس داشتید و این‌چنین در میدانِ جهانیِ افتخار، یاد «مرد میدان» را سر دست گرفتید. مردی که برای صلح، سلاح حمایل کرد و بی‌قرار در دشت و کوه، در آرزوی آرامش انسان بود و جهانی را می‌خواست که هیج مظلومی در آن بی‌تاب و پناه نباشد.

و این «کاروان سرافراز» که شما نامش را «سردار دل‌ها» برگزیدید، کاروان جوانمردان و شیرزنانی است که قدر را می‌شناسند و شما میراث‌داران پرچمی هستید که برای افراشتنش خون دل‌ها خورده‌شده و چه شکوهی است آنجا که در میدان پهلوانی‌تان این سه رنگ مقدس بر تارک افتخار می‌درخشد. یقین که قدر تلاش شما و همتتان با خدای عالم است. یاد سرباز وطن را پاس داشتید و خداوند پاسدار اجرتان باشد.

با آرزوی درخشش و موفقیت همیشگی شما قهرمانان و عزت روزافزون برای ایران عزیز و با سپاس از همه مربیان، دست‌اندرکاران و مسئولان کاروان سردار دل‌ها به‌ویژه برادر عزیز حاج محمود خسروی‌وفا.

خانواده شهید قاسم سلیمانی

کاروان سردار دل‌ها در رقابت‌های پارالمپیک 2020 توکیو با کسب 24 مدال شامل 12 مدال طلا، 11 مدال نقره و یک نقره برنز، در رده سیزدهم قرار گرفت.