تاریخ : 1400,چهارشنبه 24 شهريور17:10
کد خبر : 407816 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

لاریجانی وقتی از جایی عبور کند دیگر به آن برنمی‌گردد

لاریجانی وقتی از جایی عبور کند دیگر به آن برنمی‌گردد. تمام سیاست‌مداران معقول دنیا هم همین‌طور هستند. آقای لاریجانی از ریاست‌ مجلس عبور کرده، بعید است دوباره به همان‌جا بازگردد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ عزت‌الله یوسفیان‌ملا، از نزدیکان علی لاریجانی درباره اخبار منتشر شده در چند روز اخیر پیرامون تحریکات سیاسی لاریجانی مبنی بر تشکیل حزب یا حضور در اتاق فکر اصلاحات گفتگویی انجام داده است.

گفتنی است لاریجانی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم ثبت نام کرد اما صلاحیت وی برای ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان احراز نشد. فارغ از این موضوع به دلیل همراهی ویژه لاریجانی با دولت روحانی و رفاقت بین این دو چهره سیاسی، لاریجانی در افکار عمومی به عنوان شریک بزرگ ناکارآمدی های دولت روحانی و یکی از بانیان پدیداری مشکلات بزرگ برای کشور شمرده می شود.

بخش هایی از اظهارات این چهره نزدیک به رئیس سابق مجلس را در ادامه خواهید خواند:

*تحت هیچ‌ شرایطی لاریجانی نه حزبی تأسیس می‌کند و نه با روحانی و ناطق نوری همراه می‌شود.

*من به شما واضح می‌گویم که آقای لاریجانی حزبی تشکیل نمی‌دهد. طرفداران او می‌خواهند همیشه وجهه‌ای فراجناحی از او ببینند و خود آقای لاریجانی هم تمایل دارد چنین چهره‌ای داشته باشد.

*طرفداران آقایان ناطق و روحانی بخشی از طرفداران لاریجانی هستند و اگر قرار باشد چنین ائتلافی به وجود آید، حتما حامیان آقای لاریجانی محدود می‌شوند.

*او در لایه‌های مختلف اجتماعی طرفدار دارد و چون فراجناحی است، حتما در هیچ ائتلاف یا حزبی تعریف نمی‌شود.

*لاریجانی وقتی از جایی عبور کند دیگر به آن برنمی‌گردد. تمام سیاست‌مداران معقول دنیا هم همین‌طور هستند. آقای لاریجانی از ریاست‌ مجلس عبور کرده، بعید است دوباره به همان‌جا بازگردد.