تاریخ : 1400,یکشنبه 28 شهريور21:35
کد خبر : 408280 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

جزئیات تغییرات مجموعه‌های امتحانی کارشناسی ارشد و دکتری

سازمان سنجش در اطلاعیه‌های جداگانه در خصوص اصلاحات و تغییرات مجموعه‌های امتحانی آزمون ورودی نیمه‌ متمرکز دکتری (Ph.D) و کارشناسی ارشد سال 1401 اطلاعیه داد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس؛ سازمان سنجش درخصوص اصلاحات و تغییرات مجموعه‌های امتحانی آزمون ورودی نیمه‌متمرکز دکتری (Ph.D) سال 1401 اطلاعیه داد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ 10 شهریور 1400 در خصوص اعلام رشته‌ها، مواد امتحانی و ضرایب دروس هر یک از مجموعه‌های امتحانی آزمون ورودی نیمه‌متمرکز دکتری (Ph.D) سال 1401، به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون فوق می‌رساند اصلاحات و تغییرات هر یک از مجموعه‌های امتحانی مندرج در اطلاعیه مذکور به شرح جدول اعلام می‌شود.

فایل جدول اصلاحات رشته‌ها و مواد امتحانی آزمون دوره‌های دکتری سال 1401 در قالب PDF اعلام می‌شود: دکتری 

همچنین سازمان سنجش در اطلاعیه دیگر اصلاحات و تغییرات مجموعه‌های امتحانی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ 10 شهریور 1400در خصوص اعلام رشته‌ها و مواد امتحانی آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401، به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون فوق می‌رساند اصلاحات و تغییرات هریک از مجموعه‌های امتحانی مندرج در اطلاعیه مذکور به شرح جدول زیر اعلام می‌شود.

فایل اصلاحات و تغییرات مجموعه‌های امتحانی آزمون مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 در قالب PDF می‌توانید دریافت کنید:  کارشناسی ارشد