تاریخ : 1400,دوشنبه 29 شهريور16:09
کد خبر : 408379 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

برگزاری اردوی جهادی دانشجویان امیرکبیر در مناطق محروم لرستان

مسئول گروه جهادی روح الله بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر، با اشاره به برگزاری اردوی این گروه در مناطق محروم استان لرستان گفت: اردوی جهادی بسیج دانشجویی این دانشگاه در سه روستای کوهدشت استان لرستان برگزار شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» سجاد کامل عرب، مسئول گروه جهادی روح الله بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیردر گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به برگزاری اردوی این گروه در مناطق محروم استان لرستان گفت: اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در سه روستای کوهدشت استان لرستان برگزار شد که از ۱۴ شهریور به مدت ۸ روز برگزار شد در این مدت فعالیت‌های عمرانی از جمله ساخت دیوار برای جلوگیری از ورود سیل به روستا با کمک مردم بود که بخشی از این پروژه انجام و ادامه آن توسط مردم انجام شود.

وی افزود: همچنین پروژه تکمیل کردن پروژه مسجد روستا بود که بخشی از این پروژه انجام و با تامین مصالح ساختمانی تا کمتر از یک ماه دیگر این بخش نیز تکمیل خواهد شد و همچنین ساخت سرویس بهداشتی برای محرومان بود.

مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر اضافه کرد: در این سه روستا فعالیت‌های فرهنگی از جمله دانش آموزان زیر ۱۵ سال آموزش‌هایی از جمله آموزش احکام را برگزار کردند.

وی ادامه داد: این اردو با شرکت ۵۵ دانشجوی دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.