تاریخ : 1400,سه شنبه 30 شهريور18:17
کد خبر : 408519 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

واکنش وزارت بهداشت به تغییر واکسن کارت دیجیتالی با ۵ میلیون تومان

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت درباره خبر تغییر برند واکسن در کارت دیجیتالی واکسن با ۵ میلیون تومان توضیح داد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در واکنش به خبر تغییر برند واکسن‌ها به آسترازنکا در کارت دیجیتالی واکسن با ۵ میلیون تومان برای سفر خارجی اعلام کرد: گزارش‌هایی مبنی بر تغییر برند واکسن در کارت واکسن دیجیتال با دریافت پول منتشر شده است و باید توجه داشت، دسترسی اصلاح برند واکسن، به خاطر رفع اشکالات ثبت واکسن، تنها در سه دانشگاه علوم پزشکی اخیرا فعال شده بود و این دسترسی از امروز در سراسر کشور غیر فعال شد.

در این خبر عنوان شد: تمام موارد ثبت شده تغییر برند با دقت در حال بررسی هستند و اگر مواردی بر خلاف واقعیت ثبت شده باشد ضمن برگرداندن به حالت اولیه، گزارش پیگیری آن به بازرسی وزارت بهداشت ارائه خواهد شد.

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرد: از این پس اصلاح هرگونه اشکال در برند واکسن صرفاً توسط ستاد مرکزی وزارت بهداشت انجام خواهد شد تا از هرگونه سوء استفاده جلوگیری شود.