تاریخ : 1400,پنجشنبه 01 مهر01:07
کد خبر : 408696 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

سجادی:

منویات رهبر معظم انقلاب در عرصه ورزش محقق می‌شود

وزیر ورزش و جوانان گفت: از مدیران ورزش کشور رخصت می‌گیرم تا در یک فضای سراسر همدلی و وفاق زمینه توسعه و تعالی ورزش کشور را فراهم کنیم.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحمید سجادی در اولین نشست رسمی با رؤسای فدراسیون‌ها که عصر امروز (چهارشنبه) برگزار شد، فرصت خدمت‌گزاری در عرصه ورزش و امور جوانان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: خداوند را بابت این فرصت خدمت‌گزاری شکر می‌کنم.

منویات رهبر معظم انقلاب در عرصه ورزش محقق می‌شود

وی تأکید کرد: ما در جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کنیم و باید ببینیم این عزت و آزادگی را مدیون چه کسانی هستیم و برای اینکه در این فضای آرام به کار و انجام وظیفه مشغول هستیم چه بهایی پرداخته شده است.

وزیر ورزش و جوانان قدرشناسی را یکی از ارزش‌های مستتر در وزش اعلام کرد و گفت: قدردان زحمات و اتفاقات خوبی که طی بیش از چهار دهه در عرصه ورزش کشور اتفاق افتاده هستم و اساساً باید قدردان باشیم، چرا که فرهنگ قدرشناسی یکی از ارزش‌های مستتر در ورزش است، اما این نکته به معنای قانع بودن نسبت به وضع موجود نیست.

وی در ادامه این نکته را متذکر شد که در دنیای ورزش همه چیز با سرعتی غیرقابل تصور در حال تغییر و رو به رشد است و ما هم می‌بایست با سرعت و دقت در مسیر توسعه و پیشرفت ورزش در دولت مردمی و انقلابی‌، تلاشی جهادی داشته باشیم.

سیدحمید سجادی یکی از اهداف مهم اولین نشست با رؤسای فدراسیون‌های ورزشی را مرور بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تبیین وضعیت موجود و تدوین راهبردهای لازم برای تحقق منویات معظم له دانست و تأکید کرد: بیانات رهبر معظم انقلاب کلیدی و سراسر آموزنده بودند که منشور عملیاتی و خط مشی ما در دولت سیزدهم است.

وی در ادامه هدف دیگر از برگزاری این نشست را ایجاد صمیمیت، انسجام و همدلی بین جامعه ورزش کشور دانست و تصریح کرد: امروز می‌خواهم از مدیران ورزش کشور رخصت بگیرم تا بعد از اعتماد رئیس محترم جمهور و سپس نمایندگان مجلس شورای اسلامی اکنون در یک فضای مملو از همدلی و وفاق زمینه توسعه و تعالی ورزش کشور را فراهم کنیم، چرا که اعتقاد دارم کار کردن در ورزش برای مردم، مقدس است و باید با جدیت و تلاش افتخارات بزرگی را برای نظام و ملت شریف کشورمان در این عرصه به ارمغان آوریم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین با تأکید بر استفاده از منابع موجود در عرصه ورزش و امور جوانان تصریح کرد: باید با برنامه‌ریزی از امکانات موجود بهترین و بیشترین بهره را ببریم و در مقابل برای حل مشکلات نیز حامی فدراسیون‌ها خواهیم بود.

بیشتر بخوانید