تاریخ : 1400,چهارشنبه 14 مهر13:07
کد خبر : 409997 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

رئیس‌جمهور به مناطقی سفر می‌کند که مقامات قبلی سفر نمی‌کردند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نظرسنجی اخیر ایسپا (مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران) نشان می‌دهد محبوبیت رئیس‌جمهور به بالای ۵۳ درصد رسیده و این روند ادامه‌دار است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از میزان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  با اشاره به اهمیت سفرهای استانی رئیس جمهور و دیدارهای مردمی‌اش، گفت: وقتی رئیس جمهور هر هفته جمعه‌های خود را که روز استراحت و رسیدگی به خانواده خود است، برای رسیدگی به امورات مردم در استان‌های محروم اختصاص می‌دهد، یعنی هم اکنون خانواده او ملت ایران است.

وی افزود: رئیس جمهور در طی ۵ سفر استانی اخیر خود به مناطق و استان‌هایی سرکشی کرد که در گذشته مسئولان رده بالا چنین سفرهایی به این مناطق نداشتند.

مصباحی مقدم عنوان کرد: انجام چنین دیدارهایی باعث می‌شود تا مردم احساس کنند رئیس جمهور در میدان حاضر است و ارتباط کاملاً صمیمی و بدون تشریفاتی با مردم روستاها و عشایر برقرار کرده است و این موجب دلگرمی مردم می‌شود و در بالا بردن سرمایه اجتماعی دولت نیز موثر است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نظر سنجی اخیر ایسپا (مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران) نشان می‌دهد محبوبیت رئیس جمهور به بالای ۵۳ درصد رسیده و این روند ادامه‌وار است.