تاریخ : 1400,چهارشنبه 21 مهر00:04
کد خبر : 410677 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

اظهارات مهدوی‌کیا بعد از توقف ایران در آزادی

سرمربی تیم فوتبال امید پس از تساوی دو تیم ایران و کره جنوبی گفت: نتیجه تساوی بد نبود و کادر فنی آنالیز خوبی بین دو نیمه داشت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، مهدی مهدوی کیا پس از تساوی یک - یک تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی گفت: نتیجه مساوی بد نبود. فاصله امتیازی حفظ شد و برای بازی بعد می رویم.وی درباره نفوذ تیم کره در قلب دفاع ایران تاکید کرد: به هر حال بازی فوتبال با اتفاقاتش همراه است. اگر شوت های ما به تیرک اصابت نمی کرد و گل می شد شرایط متفاوت بود. فوتبال همین است و هر کسی که از موقعیت ها استفاده کند پیروز می شود.

سرمربی تیم فوتبال امید در ادامه درباره بهبود روند بازی ملی پوشان در نیمه دوم گفت: کادر فنی همیشه آنالیز خوبی دارد. نیمه دوم فشار خوبی وارد کردیم و دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

مهدوی کیا درباره عملکرد صادق محرمی در سمت دفاع راست تیم ملی تاکید کرد: اتفاقات جزئی از فوتبال است و تا کسی اشتباه نکند گلی رد و بدل نمی شود. یک لحظه غافلگیر شدیم. بازیکنان زحمت خود را کشیدند و همه از نتیجه راضی هستند.

وی درباره عملکرد جهانبخش نیز گفت: جهانبخش در فرم خوبی قراردارد؛ گل حساسی زد و به او تبریک می گویم. امیدوارم همین روند را ادامه دهد.