تاریخ : 1400,چهارشنبه 28 مهر18:57
کد خبر : 411451 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

انتصاب رؤسای ۲ دانشگاه علوم پزشکی تبریز و یزد +عکس

وزیر بهداشت در احکامی جداگانه رؤسای دو دانشگاه علوم پزشکی تبریز و یزد را منصوب کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از تسنیم؛ بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر عمیدالدین خطیبی را به عنوان "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد" منصوب کرد.

 انتصاب رؤسای ۲ دانشگاه علوم پزشکی تبریز و یزد +عکس

متن این حکم به شرح زیر است:

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید. در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی،  به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهیدصدوقی یزد" منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

وی همچنین طی حکمی جداگانه، دکتر بهمن تقی‌پور، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تبریز را به عنوان "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تبریز" منصوب کرد. 

 انتصاب رؤسای ۲ دانشگاه علوم پزشکی تبریز و یزد +عکس