تاریخ : 1400,پنجشنبه 29 مهر00:40
کد خبر : 411500 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

عنایتی پس از باخت به استقلال:

تیم دست‌وپا بسته‌ای نیستیم

سرمربی هوادار گفت: تیم دست‌وپا بسته‌ای نیستیم و همه توان‌مان را می‌گذاریم تا تیم‌مان به شرایط خوبی در جدول برسد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، رضا عنایتی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال اظهار کرد: برای شروع بازی بدی نبود. ما می‌دانستیم با تیمی بازی می‌کنیم که شخصیت بزرگی دارد و بسیار منسجم و محکم است. در شرایط بازی بد نبودیم اما از نحوه بازی‌مان راضی نبودم و امیدوارم به خود باوری برسیم و در شرایط بهتری قرار بگیریم. به استقلال تبریک می‌گویم و ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم کیفیت فوتبالی بهتری را ارائه دهیم.

او ادامه داد: فکرهای زیادی داریم و کارهای بزرگی باید انجام دهیم. ان‌شاءالله که سریع تر ریکاوری کنیم و برای بازی‌های بعدی آماده شویم. جدول امسال را به دو قسمت تقسیم می‌کنیم. ۵،۶ تیم از لحاظ مالی مشکلی ندارند اما ۸،۹ تیم هستند که شدیدا ضعف مالی دارند و لیگ امسال دو قسمت است. تیم‌هایی که تلاش می‌کنند قهرمان شوند و تیم‌هایی که می‌خواهند نیفتند شامل این دو قسمت می‌شوند.

سرمربی هوادار اضافه کرد: ما باتوجه به توان‌مان بازیکنان خوبی از نظر فنی جذب کردیم و تلاش‌مان را می‌کنیم امسال در لیگ بمانیم. ان‌شاءالله با مدیریت جدید برنامه‌ریزی خیلی خوبی می‌شود تا تیم به جایگاه بهتری برسد. مطمئنم این اتفاق می‌افتد چون تیم دست‌وپا بسته‌ای نیستیم و همه توان‌مان را می‌گذاریم تا تیم‌مان به شرایط خوبی در جدول برسد.

او با بیان این‌که بازی پایاپایی بین دو تیم شکل گرفته بود، گفت: جوانان و باتجربه‌های ما توانستند اهداف‌مان را پیاده کنند اما دقایقی هم خوب نبودند. من روی صحنه گل ناراحتم که اینقد ساده گل خوردیم اما باید برویم و تمرین کنیم تا نتایج بهتری را کسب کنیم.

عنایتی درباره داوری گفت: مشکل خاصی نبود و فقط در صحنه پنالتی باید بگویم آن صحنه به هیچ وجه پنالتی نبود چون دروازه‌بان ما برخوردی با مهاجم استقلال نداشت. چند صحنه هم در وسط زمین اتقاق افتاد که تاثیر گذار نبود.