تاریخ : 1400,پنجشنبه 29 مهر02:39
کد خبر : 411506 - سرویس خبری : زنان

در نامه دعوت اتحادیه‌های دانشجویی از خزعلی مطرح شد:

جای تشکل های دانشجویی در نشست‌های حوزه زنان خالی است

پس از برعهده گرفتن سمت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری شاهد فعالیت ها و برگزاری نشست هایی با اقشار مختلف و سفرهای استانی سرکارعالی بوده‌ایم که این امر موجب مسرت خاطر تشکل های دانشجویی است که رویکرد و همت معاونت جدیدزنان برخلاف دوره های قبل که سعی بر فرافکنی و عدم پاسخگویی داشتند، بر حل مسائل و پاسخگویی به افکارعمومی است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» چهار اتحادیه دانشجویی از انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده جهت شرکت در جلسه پرسش و پاسخ دعوت کردند.

متن کامل این نامه به شرح زیر می باشد:

سرکار خانم انسیه خزعلی

معاونت محترم امور زنان و خانواده ریاست جمهوری؛

سلام علیکم

پس از برعهده گرفتن سمت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری شاهد فعالیت ها و برگزاری نشست هایی با اقشار مختلف و سفرهای استانی سرکارعالی بوده‌ایم که این امر موجب مسرت خاطر  تشکل های دانشجویی است که رویکرد و همت معاونت جدید زنان برخلاف دوره های قبل که سعی بر فرافکنی و عدم پاسخگویی داشتند، بر حل مسائل و پاسخگویی به افکارعمومی است. اما در این بین، جای خالی تشکل های دانشجویی به عنوان فعالین و دغدغه‌مندان در عرصه‌های مختلف به خاصه حوزه زن و خانواده که سالیان متمادی تلاش کرده‌ حلقه‌‌ی میانی بین مسئولان و مردم باشد و نقش مهم و جدی در تبین مسائل، مطالبه گری داشته‌اند و باید در سیاست گذاری های کشوری مورد توجه واقع شوند در این دیدارها به شدت احساس می‌شد. دانشجویانی که همواره با دقت نظر و نکته سنجی مسائل مختلف را رصد کرده و دلسوزانه در راستای آرمان ها و اهداف عالی انقلاب اسلامی در پی ارائه راهکار مسائل متعدد حوزه زنان و خانواده درتلاش بوده‌اند، نادیده انگاشته شده‌اند.

لذا اتحادیه های دانشجویی از شما دعوت به عمل می‌آورند که در طی دو هفته آتی از تاریخ ۲۸ مهرماه الی ۱۲ آبان ماه با حضور در جمع دانشجویان ضمن شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات به ارائه چشم انداز و برنامه های راهبردی خود در چهار سال آتی بپردازید.

اتحادیه دفتر تحکیم وحدت

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل

اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی


کد خبرنگار : 93