تاریخ : 1400,پنجشنبه 29 مهر18:05
کد خبر : 411533 - سرویس خبری : آخرین اخبار اقتصادی

راهنمای خرید روکش صندلی ساینا

همان طور که پیشتر اشاره کردیم، خودروی ساینا یکی از انواع خودروهایی است که توسط شرکت سایپا تولید و به بازار عرضه شده است. شرکت‌های تولید کننده روکش صندلی برای این خودرو روکش صندلی‌های متنوعی را تولید و به بازار عرضه کرده‌اند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، اگر در بازار به دنبال خرید روکش صندلی رفته باشید حتما دیده‌اید که برای خودروهای مختلف روکش صندلی مناسب تولید شده است. روکش صندلی ساینا که مخصوص خودروهای ساینا می‌باشد نیز در طرح و رنگ‌های متنوع موجود است و تنها بر روی صندلی خودروهای ساینا که تولید شرکت سایپا می‌باشد قابل استفاده است. ما در ادامه این مطلب به نکاتی که در خصوص خرید روکش صندلی بخصوص روکش صندلی ساینا لازم است به آن توجه کنید، اشاره خواهیم کرد. اگر شما قصد خرید روکش صندلی ساینا ارزان و یا روکش اسپرت ساینا را دارید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. در انتها نیز سایتی را به شما معرفی خواهیم کرد که این دسته از محصولات را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار داده است.

راهنمای خرید روکش صندلی ساینا

روکش صندلی ماشین چه کاربردی دارد؟

اگر همواره از خودرو شخصی برای تردد استفاده می‌کنید، می‌دانید که استفاده از یک روکش صندلی با کیفیت تا حد زیادی می‌تواند در سلامتی و راحتی شما به هنگام رانندگی موثر باشد. چرا می‌گوییم برای سلامت شما اهمیت دارد؟ به این دلیل که روکش صندلی مناسب می‌تواند میزان تعرق شما را کم کرده و چنانچه برای زمان طولانی پشت فرمان خودروی خود هستید دچار خستگی و عرق کردن بسیار زیاد نشوید. ضمن آن که استفاده از یک روکش صندلی زیبا و خوش دوخت که از چرم و یا پارچه‌های با کیفیت تولید شده باشد در زیبایی ظاهری خودروی شما نیز تاثیر بسیاری خواهد داشت.

چرا باید روکش صندلی خرید؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت اغلب مصرف کنندگان ایرانی که خودروی جدیدی را خریداری می‌کنند برای اینکه روکش صندلی‌های فابریک خودرو دچار آسیب نشود، اقدام به خرید روکش صندلی می‌کنند و یا برای زیبایی بیشتر صندلی‌ها و یا اسپرت کردن خودرو اقدام به خرید روکش صندلی‌هایی به رنگ و مدل دلخواه خود می‌کنند. اما در خصوص خرید روکش صندلی مناسب، لازم است به نکات مهمی در این خصوص که در ادامه به آن خواهیم پرداخت توجه کنید.

هنگام خرید روکش صندلی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

به طورکل روکش صندلی‌هایی که برای خودروهای گوناگون طراحی می‌شود از دو جنس پارچه‌ای، چرمی و یا تلفیقی از چرم و پارچه تولید شده‌اند. هر یک از این روکش صندلی‌ها می‌توانند مزایای و معایبی داشته باشند. به عنوان مثال برای خرید روکش صندلی ساینا اگر تصمیم به تهیه روکش صندلی پارچه‌ای دارید لازم است بدانید کاربرد پارچه در دوخت روکش صندلی باعث می‌شود که به هنگام نشستن روی آن بدن شما در تابستان دچار تعریق کمتری شود و یا در زمستان صندلی سرد نباشد. دیگر آن که پارچه کمتر و دیرتر دچار تغییر رنگ می‌شود و از تنوع و مقاومت بالایی نیز بهره‌مند است. اما به این نکته هم باید توجه داشته باشید که در صورت کثیف شدن روکش، تمیز کردن روکش‌های پارچه‌ای به نسبت با سختی بیشتری همراه است.

اما اگر علاقمندید برای خودرو ساینا خود از روکش صندلی ساینا چرمی استفاده نمایید لازم است به نکاتی که در ادامه اشاره خواهیم کرد توجه داشته باشید. روکش صندلی چرمی را به راحتی می‌توان با یک دستمال مرطوب تمیز کرد، ضمن آن که اگر قصد خرید روکش اسپرت ساینا را دارید برای این برند روکش صندلی‌های خوشرنگ و متنوعی تولید شده که کمک می‌کند خودروی شما ظاهر شیک و اسپرتی پیدا نماید. همچنین انتخاب روکش صندلی چرمی برای خودروهایی که استفاده مداوم دارند بخصوص تاکسی و خودروهایی که برای ارگان‌های مختلف خریداری می‌شود، بسیار مناسبند.

راهنمای خرید روکش صندلی ساینا

اما در خصوص خرید روکش صندلی ساینا چرمی این نکته را نیز باید توجه داشته باشید که چرم نیز معایب خاص خود را دارد. به عنوان مثال در زمستان روکش چرمی سردتر است و در تابستان نیز جذب گرمای آن بالاست و ممکن است باعث تعریق بیشتری شود. علاوه بر اینکه بافت چرم از دوام کمتری برخوردار است و ممکن است در اثر تابش نور آفتاب دچار تغییر رنگ شود.

با توجه به نکاتی که در خصوص خرید روکش صندلی ساینا چرمی و پارچه‌ای بیان کردیم، به طور کل لازم است هنگام خرید این محصول به نکاتی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت نیز دقت کنید.

  • در انتخاب رنگ روکش صندلی دقت کنید.

طبیعتا انتخاب رنگ روکش صندلی به سلیقه و پسند شما بستگی دارد، اما بهتر است رنگ بدنه خودرو ساینا خود را نیز در انتخاب روکش صندلی ساینا از جمله روکش اسپرت ساینا در نظر داشته باشید تا هماهنگی و همسانی این دو با یکدیگر زیبایی بیشتری را برای خودروی شما به وجود آورد. برای برخی خودروها بهتر است از رنگ همسان و برای بعضی دیگر بهتر است از رنگ متضاد استفاده نمایید.

  • به طرح روکش صندلی توجه کنید.

چه روکش صندلی شما چرمی باشد و چه پارچه‌ای بهتر است طرح‌های ساده را انتخاب کنید و از انتخاب و خرید روکش‌های طرح‌دار و شلوغ اجتناب کنید، زیرا این دسته از طرح‌ها در بلند مدت شما را خسته و دلزده خواهد کرد. شرکت اسپرت سهند که در زمینه تولید انواع روکش صندلی فعالیت دارد، برای طراحی و دوخت روکش صندلی ساینا از پارچه‌های ساده با رنگ‌های مناسب استفاده کرده است که می‌توانید برای روکش صندلی خودروهای اختصاصی یا عمومی و همچنین اسپرت کردن خودروی خود از آن‌ها استفاده نمایید.

  • شرایط جغرافیایی خود را در نظر بگیرید.

اینکه در کدام منطقه جغرافیایی زندگی می‌کنید، در انتخاب و خرید روکش صندلی بسیار مهم است. در مناطق گرم و همیشه آفتابی بهتر است برای انتخاب روکش صندلی ساینا از انتخاب روکش‌های تیره خودداری کنید زیرا این رنگ گرمای بیشتری را در خود حفظ خواهد کرد، ضمن آن که ممکن است به مرور رنگ آن تغییر نماید و ظاهر زیبای خود را از دست بدهد.

راهنمای خرید روکش صندلی ساینا

  • شغل خود را مدنظر قرار دهید.

میزان استفاده شما از خودرو بنا بر شغل و فعالیتی که دارید در انتخاب روکش صندلی اهمیت دارد. بنابراین اگر تاکسی دارید و یا ممکن است از خودرو برای حمل لوازم و بار استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم روکش‌هایی را انتخاب کنید که از مقاومت بالایی برخوردار باشند و یا دیرتر کثیف شوند.

روکش صندلی اسپرت چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

یکی از انواع روکش صندلی‌هایی که در بازار موجود است روکش صندلی اسپرت است. اگر شما خودرو ساینا خریداری کرده‌اید و علاقمندید آن را اسپرت کنید پس بهتر است از بین طرح‌های متنوعی که برای روکش اسپرت ساینا در نظر گرفته شده، اقدام به خرید این محصول نمایید. اما این پرسش پیش می‌آید که روکش صندلی اسپرت به چه نوع روکشی گفته می‌شود و چه ویژگی‌هایی دارد؟ روکش اسپرت از نظر ساختار دوخت و طراحی شبیه به روکش‌های معمولی است اما از این نظر که از رنگ‌های متنوعی در انتخاب پارچه و چرم استفاده می‌شود با روکش‌های معمولی کمی متفاوت است. ضمن آن که می‌توان آن‌ها را با رنگ خودرو ست کرد که البته این ویژگی‌ها برای افراد جوان جذاب‌تر است.

قیمت روکش صندلی بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟

همان طور که پیشتر اشاره کردیم، خودروی ساینا یکی از انواع خودروهایی است که توسط شرکت سایپا تولید و به بازار عرضه شده است. شرکت‌های تولید کننده روکش صندلی برای این خودرو روکش صندلی‌های متنوعی را تولید و به بازار عرضه کرده‌اند که بنا بر نوع جنس و ساختار طراحی، قیمت‌های متنوعی دارند. درباره قیمت روکش صندلی ساینا هم باید گفت نوع پارچه، مدل دوخت و... در این خصوص تاثیرگذار است. اما اگر میزان قیمت روکش صندلی ساینا برای شما مهم است و یا مایلید از انواع مختلف روکش صندلی ارزان ساینا که در بازار موجود است خریداری نمایید، پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به فروشگاه آنلاین اسپرت سهند بزنید. در این مجموعه انواع روکش صندلی ارزان ساینا با قیمت‌های مختلف در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

فروشگاه اینترنتی اسپرت سهند

 

اگر قصد خرید روکش صندلی خودرو در مدل‌های مختلف دارید در حال حاضر برخی شرکت‌ها برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی اقدام به تولید و دوخت انواع روکش صندلی کرده‌اند. فروشگاه اسپرت سهند فروشگاهی است که به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارد و پس از چند سال فعالیت در زمینه تولید این دسته از محصولات، با راه‌اندازی سایت فروشگاهی سهند اسپرت به آدرس الکترونیکی https://sportsahand.com/ به صورت آنلاین انواع روکش صندلی را در اختیار مشتریان قرار داده است.

چنانچه وارد سایت سهند اسپرت شوید در قسمت دسته‌بندی کالاها می‌توانید پس از انتخاب روکش صندلی در بین سه دسته خودروهای تولیدی شرکت ایران خودرو، سایپا و یا رنو، خودروی مورد نظر خود را بیابید و با کلیک بر روی آن انواع روکش صندلی را با قیمت درج شده ببینید و خرید خود را با چند کلیک انجام دهید تا محصول مورد نظر به آدرس شما ارسال گردد.

فروش روکش صندلی ساینا یکی از محصولات این فروشگاه اینترنتی است که در مدل‌های معمولی چرمی و پارچه‌ای و همچنین روکش اسپرت ساینا ارائه شده است. ضمن آن که می‌توانید با انتخاب روکش صندلی ارزان ساینا، روکشی به صرفه و اقتصادی را برای خودروی خود خریداری نمایید.


کد خبرنگار : 16