تاریخ : 1400,دوشنبه 03 آبان11:30
کد خبر : 411770 - سرویس خبری : آخرین اخبار اقتصادی

فرین پروژه – بهترین سایت انجام پروژه

متره در واقع در مهندسی عمران به فرایند اندازه گیری مقدار مصالح مورد نیاز برای اجرای یک پروژه یا اندازه گیری و محاسبه میزان مصالح استفاده شده در یک پروژه اجرا شده گفته می شود. برای آنالیز و برآوردها معمولا از جداول خاصی استفاده می شو.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، اگر دانشجو هستید حتما تا به حال در انجام پروژه های دانشجویی با شکست مواجه شده اید و نمیدانید دقیقا باید از چه مرحله ای شروع کنید و چقدر زمان نیاز دارید تا پروژه دلخواهتان را به استاد تحویل دهید. در این شرایط بهتر است از تیمی حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

تیم فرین پروژه به عنوان بهترین سایت انجام پروژه در حال فعالیت است. فرین پروژه متشکل از برترین محققین و متخصصین کشور میباشد و در کنار شما با هدف ارائه خدماتی مانند انجام پروژه، مشاور پروژه و آموزش آنلاین انجام وظیفه می کند.

فرین پروژه – بهترین سایت انجام پروژه

خدمات انجام پروژه فرین

از جمله خدمات تیم تخصصی انجام پروژه فرین میتوان به همکاری و مشاوره در انواع پروژه ها، مدیریت پروژه، تضمین بالاترین کیفیت و کمترین هزینه در انجام پروژه، اختصاص افراد متخصص و متعهد اشاره نمود.

تمامی پروژه ها در سایت انجام پروژه فرین دارای گارانتی و پشتیبانی هستند که کاملا رایگان است. شما در تمامی ایام هفته حتی در روزهای تعطیل در 24 ساعت از شبانه روز میتوانید برای پشتیبانی با ما در تماس باشید. همچنین میتوانید در حین انجام پروژه با تیم پشتیبانی فرین در تماس باشید و از روند انجام پروژه مطلع شوید. همه چیز در تیم فرین زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه ای ما انجام می شود.

سایر خدماتی که در تیم فرین پروژه به شما عزیزان ارائه می شود عبارت است از:

 • گارانتی رایگان پروژه های انجام شده به مدت یک ماه
 • تضمین کیفیت 100 درصدی
 • آموزش مراحل انجام پایان نامه
 • انجام پروژه ها در سطوح مختلف
 • آموزش نرم افزارهای تخصصی
 • اطلاع کاربران از روند انجام پروژه
 • امکان پرداخت قسطی و یکجا
 • اصلاح و رفعه اشکالات پروژه توسط متخصصان برتر
 • و خدمات دیگر...

همکاری با متخصصین برتر کشور

برای انجام پروژه های دانشجویی و اجرایی تیمی متشکل از فارغ التحصیلان برتر کشور را دور هم جمع نموده تا بهترین شکل از یک پروژه را انجام و تحویل شما عزیزان دهیم. هدف فرین پروژه کمک به شماست تا از سردرگمی پروژه هایتان خارج شوید.  لازم به ذکر است که در انجام پروژه باید دانشجویان گام به گام با متخصصین ما همراه باشند تا از وضعیت انجام پروژه و همپنین نکات آموزشی بهره مند شود.

برای سفارش انجام پروژه های عمران و انجام پروژه های متره و هر پروژه‌ای میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن پروژه شما را بررسی نموده و به شما اطلاع دهند. زمان انجام پروژه را با توجه به زمانی که تعین شده است انجام میدهند و در صورتی که درخواست انجام پروژه فوری داشته باشید، در زمان کمتری انجام خواهد شد. با توجه به اینکه کیفیت پروژه ها برای تیم فرین در اولویت قرار دارد، مطمئن ترین مکان و تیم را برای انجام پروژه خود انتخاب کرده اید.

انجام پروژه عمران

شاید بتوان مهندسی عمران قدیمی ترین رشته مهندسی نامید. رشته عمران مباحث و زیرشاخه های زیادی را در بر میگیرد که همگی مربوط به ساخت و ساز نیست و البته رشته خیلی مهمی به شمار میرود. تمامی ساخت و سازهایی که در سطح کشور انجام می شود توسط متخصصان این حوزه طراحی و اجرا شده است. از این رو نمیتوان در انجام پروژه عمران سهل انگاری کرد.

مجموعه انجام پروژه فرین آمادگی کامل برای پذیرش انواع پروژه های عمران را دارد. انجام پروژه عمران به صورت کاملا تخصصی و به کمک نرم افزارهای کاربردی توسط تیم حرفه ای عمران این مجموعه انجام می شود. برای سفارش انجام پروژه عمران در هر سطحی تنها کافیست با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و یا فرم انجام پروژه را پر و برای ما ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان هزینه و مدت زمان انجام پروژه به شما اعمال شود.

فرین پروژه – بهترین سایت انجام پروژه

معرفی رشته عمران

رشته مهندسی عمران شغل و حرفه ای جذاب و شگفت انگیز است زیرا در پایان روز میتوانید نتایج کارتان را ببینید و از پیشرفتتان انگیزه بگیرید. تعدادی زیادی از داوطلبان در این رشته شروع به تحصیل و فعالیت می کنند. از جمله سازه هایی که توسط این مهندسان متخصص ساخته می شود میتوان به پل ها، ساختمان های بلند و مرتفع، ایستگاه های مترو و سدها اشاره کرد.

رشته مهندسی عمران گرایش های متفاوت و متنوعی دارد که شامل گرایش سازه، زلزله، آب و سازه های هیدرولیکی، خاک و پی، دریا و سازه های دریایی و نقشه برداری و نقشه کشی را نام برد. این گرایش ها و شاخه ها در حوزه علمی هستند که در بهبود پروژه های مهندسی عمران بسیار موثر هستند.

انجام پروژه متره

در مجموعه فرین انجام پروژه متره توسط متخصصان بسیار حرفه ای و دقیق هم به صورت دستی و هم به صورت کامپیوتری تحت نرم افزار Excel صورت میگیرد. محققان ما به صورت ریزبینانه داده ها را بررسی و پردازش می کنند. شما در طول انجام پروژه مترو در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با متخصصین ما تماس بگیرید آنها پاسخگوی شما در تمامی ساعات شبانه روز و در تمامی روزهای هفته هستند.

با توجه به میزان تجربه و تخصص محققان مجموعه فرین دیگر نیازی به نگرانی کیفیت و تحویل به موقع پروژه‌تان نباشید. ما تمام نیرو و توانمان را جمع کرده ایم تا با تیمی فوق حرفه ای و قدرتمند در این راه قدم بداریم. محققان ما همگی در پروژه های اجرایی و واقعی فعالیت داشته اند و از فضای کاری درک کافی دارند.

مزیت های همکاری با فرین در انجام پروژه متره

 • همکاری با بهترین افراد و متخصصان در انجام پروژه شما
 • رعاتی تمامی نکات و انجام ریزه کاری ها
 • تضمین کیفیت 100 درصدی
 • تعیین هزینه توافقی

فرین پروژه – بهترین سایت انجام پروژه

معرفی متره

متره در واقع در مهندسی عمران به فرایند اندازه گیری مقدار مصالح مورد نیاز برای اجرای یک پروژه یا اندازه گیری و محاسبه میزان مصالح استفاده شده در یک پروژه اجرا شده گفته می شود. برای آنالیز و برآوردها معمولا از جداول خاصی استفاده می شود که به صورت وضعیت معروف هستند. در واقع متره و براورد را میتوان زیرمجموعه مدیریت پروژه دانست.

افرادی که در این حوزه فعالیت دارند و عملیات متره را انجام می دهند، مترور گفته می شود. کسانی که در این حرفه فعالیت دارند باید درک بالایی از روش های ساخت و ساز و همچنین هزینه ها داشته باشد. کاربرد متره برای محاسبه مقادیر و برآورد برای پیش بینی قیمت اجرای پروژه های عمرانی است.

یک مترور وظایفی را دارد که باید به بهترین شکل انجام شوند:

 • کیفیت و میزان مصالح مورد نیاز به دقت برآورد شود
 • نیروی انسانی مورد نیاز برای اجرای پروژه برآورد شود
 • در مناقصه ها نرخ دادن را انجام دهد
 • زمان ساخت و ساز را زمانبندی کند.

کد خبرنگار : 16