تاریخ : 1400,سه شنبه 04 آبان21:28
کد خبر : 411948 - سرویس خبری : آخرین اخبار فرهنگی اجتماعی

جایگاه عرضه سوخت مازندران در شرق و مرکز مازندران به شرایط پایدار بازگشتند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مازندران منطقه ساری گفت: عرضه سوخت در جایگاه‌های مازندران از سر گرفته شد و مشکل همه جایگاه‌ها در حال رفع شدن است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مازندران منطقه ساری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ساری، با بیان اینکه از 132جایگاه عرضه سوخت در شرق و مرکزی مازندران تاکنون مشکل 20 جایگاه برطرف شد، اظهار داشت: این جایگاه‌ها هم اکنون در حال عرضه سوخت به صورت آزاد به شهروندان هستند و سوخت گیری در آنها بلامانع است.

وی با اشاره به اینکه همه عوامل فنی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مازندران منطقه ساری در حال رفع مشکل جایگاه‌های عرضه سوخت هستند، گفت: 112 جایگاه باقی مانده نیز یکی پس از دیگری در حال رفع نقص هستند که به زودی به شرایط پایدار و عرضه سوخت باز‌ می‌گرددند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مازندران منطقه ساری از ایجاد اخلال در شبکه سوخت رسانی کشور در بخش نرم افزاری در امروز خبر داد و افزود: ساعت 11 امروز در جایگاه‌های عرضه سوخت هم زمان با کشور اخلال ایجاد شد که موجب سردرگمی جایگاه‌داران و شهروندان شد.

رجب‌پور ذخیره سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مازندران منطقه ساری را مناسب و به اندازه نیاز استان اعلام و تصریح کرد: از رانندگان و هم استانی‌ها درخواست می‌شود تا در صورت نیاز نداشتن به سوخت، به جایگاه‌ها مراجعه نکنند چرا که هیچ‌ کمبودی نداریم و پس از رفع نقص شرایط عادی خواهد شد.