تاریخ : 1400,یکشنبه 23 آبان19:36
کد خبر : 413856 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

ایران جزو مقتدرین کشورهای دنیا در حوزه موشکی

رئیس پلیس تهران گفت: همت بلند بزرگ مردانی چون تهرانی‌مقدم‌ها بود که امروز ایران اسلامی در موضوع موشکی جزو مقتدرترین کشورهای دنیا است و دشمنان با اطلاع از این واقعیت بر خود می‌لرزند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از تسنیم؛ سردار حسین رحیمی در بزرگداشت دهمین سالگرد شهادت سردار شهید حاج حسن تهرانی‌مقدم اظهار کرد: انقلاب اسلامی روح خودباوری را در کالبد جوانان این مرز و بوم دمید و اینگونه بود که مردان مردی چون قاسم سلیمانی‌ها و تهرانی‌مقدم‌ها با دست خالی اما با اراده‌هایی پولادین توانستند اقتدار ایران را به رخ جهانیان بکشانند.

ایران جزو مقتدرین کشورهای دنیا در حوزه موشکی

رئیس پلیس تهران افزود: همت بلند بزرگ مردانی چون تهرانی‌مقدم‌ها بود که امروز ایران اسلامی در موضوع موشکی جزو مقتدرترین کشورهای دنیا است و  دشمنان با اطلاع از این واقعیت بر خود می‌لرزند و طمع تعدی و تعرض به کشور ما را در واقع از سر به در کرده‌اند.

وی تصریح کرد: شهیدان ما افتخارات و سرمایه‌های حقیقی کشور ما هستند و به تأسی از سید و  سالار شهیدان در مقابل یزیدیان زمان ایستادند و  بدون شک تا مادامی که اسم و رسم و مرام این بزرگ مردان در کشور ما ساری و جاری است ایرانی سربلند و آزاد از قید و بند وابستگی دشمنان خواهیم داشت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: امروز پیشرفت ایران در حوزه موشکی در حقیقت بزرگ‌ترین مانع گردنکشی دشمنان خواهد بود و بدون شک قدرت و اقتدار موشکی ما فکر خام تعدی به این کشور را از ذهن دشمنان ما به در خواهد برد.

رحیمی بیان کرد: امروز ایران اسلامی علی‌رغم تمام دشمنی‌ها و کارشکنی‌های دشمنان در حوزه‌های مختلف اقتصادی و سیاسی در منطقه‌ای که پر از آشوب و فتنه و جنگ و درگیری است، جزیره با ثباتی است که تحت رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری و به حول قوه الهی با اقتدار حرکتی رو به جلو دارد.