تاریخ : 1400,چهارشنبه 26 آبان18:57
کد خبر : 414218 - سرویس خبری : آخرین اخبار زنان

تاکید خزعلی بر راه‌اندازی پویش «جهیزیه فقط ایرانی» توسط بانوان

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی با حضور معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده آغاز به کار کرد. خزعلی در این بازدید تأکید بر راه اندازی پویش «جهیزه فقط ایرانی» از سوی بانوان داشت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری؛ صبح روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه، دکتر انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با حضور در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران، نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی را افتتاح کرد.

تاکید خزعلی بر راه‌اندازی پویش «جهیزیه فقط ایرانی» توسط بانوان

خزعلی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه، از نزدیک با برخی تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی به گفت و گو پرداخت.

تولید کنندگان نیز برخی دغدغه ها و چالش های خود از قبیل مشکلات موجود برای به دست آوردن بازار کار در ایران و کشورهای خارجی، تنوع تولیدات جدید و مزیت های نسبی کالاهای ایرانی نسبت به خارجی را با معاون رئیس جمهور در میان گذاشتند.

همچنین در نشستی که در حاشیه بازدید انجام شد، معاون رییس جمهور تاکید کرد: چقدر خوب است که برای پشتیبانی از تولیدات داخلی، بانوان پویش جهیزیه فقط ایرانی راه بیاندازند.

خزعلی ادامه داد: اگر می‌خواهیم اقبال به کالای ایرانی زیاد شود، باید در زمینه کیفیت، قیمت، همچنین پشتیبانی ها و خدمات پس از فروش سرمایه گذاری بیشتری نماییم.

در ادامه برای انجام هماهنگی های لازم در زمینه افزایش مشارکت در برگزاری نمایشگاه‌های فصلی، دائمی و مرزی با مسئولان مربوط بحث و تبادل نظر شد .