تاریخ : 1400,جمعه 28 آبان18:22
کد خبر : 414375 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

طعنه خنده‌دار رانیری به نیمکت نشینی رونالدو

سرمربی واتفورد نسبت به نیمکت نشینی رونالدو در منچستریونایتد واکنش نشان داد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس، فردا از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه بازی حساس منچستریونایتد مقابل واتفورد برگزار خواهد شد و باید دید تقابل سولسشر با رانیری که به تازگی هدایت زردپوشان را برعهده گرفته، چگونه رقم خواهد خورد.

وضعیت منچستریونایتد به شدت آشفته است و با اینکه اعتماد نصف و نیمه‌ای به سولسشر وجود دارد ولی هر لحظه ممکن است این اعتماد از بین برود. باشگاه به دنبال جذب زیدان است ولی هنوز سرمربی سابق رئال، تمایلی به هدایت یونایتد در این زمان از فصل نشان نداده است.

کلودیو رانیری که با لسترسیتی توانست غیرممکن‌ترین ماموریت در تاریخ لیگ برتر را به ثبت رساند، در خصوص نیمکت نشینی رونالدو در یونایتد صحبت کرد و به سولسشر طعنه زد.

رانیری در سال ۲۰۱۶ با لسترسیتی به قهرمان لیگ برتر انگلیس نام گرفت

سرمربی واتفورد گفت: اگر مشکل سولسشر رونالدو است، او را به من بدهید، من او را نیمکت نشین نمی‌کنم و همیشه به او بازی می‌دهم.

رونالدو در یکی از بازی‌های منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس نیمکت‌نشین شد که واکنش شدید همگان را به همراه داشت. هم فرگوسن در این خصوص صحبت کرد و هم سولسشر مجبور شد تا علت نیمکت نشینی رونالدو را توضیح دهد. با اینکه مدت زمان زیادی از آن موضوع گذشته ولی همچنان این اتفاق در نشست‌های خبری مورد بررسی قرار می‌گیرد.