تاریخ : 1400,چهارشنبه 03 آذر23:51
کد خبر : 415006 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

پیروزی مس رفسنجان در دیداری جنجالی

تهران- ایرنا- تیم مس رفسنجان در هفته ششم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در دیداری جنجالی با نتیجه یک بر صفر نفت مسجد سلیمان را شکست داد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از ایرنا، تیم‌های مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان امروز (چهارشنبه) در هفته ششم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه شهید بهنام محمدی رودرروی یکدیگر قرار گرفتند.

نفت مسجد سلیمان پس از شکست در بازی گذشته مقابل آلومینیوم اراک به دنبال پیروزی در این مسابقه بود تا از تیم‌های پایین جدول فاصله بگیرد.

مس رفسنجان پس از تساوی با ارزش مقابل پرسپولیس با روحیه مناسب به مسجد سلیمان سفر کرد تا علاوه بر پیروزی چند پله در جدول رده‌بندی صعود داشته باشد.

در دقیقه ۴۸ پنالتی به سود مس رفسنجان اعلام شد. این پنالتی اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی میزبان را به‌همراه داشت و بازی پانزده متوقف شد و حتی «فراز کمالوند» سرمربی نفت، تیمش را دقایقی از زمین بیرون کشید.

پس از اینکه بازی دوباره به جریان افتاد، گادوین منشا پنالتی را تبدیل به گل کرد.

در نیمه دوم، داور ۱۸ دقیقه وقت تلف شده گرفت تا رکوردی جالب در فوتبال ایران ثبت شود.

مس با این برتری هشت امتیازی شد و به رتبه نهم رسید و نفت هم در امتیاز پنج ماندگار شد.

ترکیب نفت مسجدسلیمان

مسعود پورمحمد، مجتبی لطفی، مهران امیری، میرهادی میرجوان، محمد بلبلی، امیر روستایی(محمد دهقان نژاد)، محمد مهدی احمدی، مجید عیدی، مسلم مجدمی، علی عبدالله زاده و هاتف نادری

ترکیب مس رفسنجان

داود نوشی صوفیانی، مجید نصیری، شاهین توکلی، عقیل کعبی، مهدی کیانی(مهرداد رضایی)، سید مهدی حسینی، حسن جعفری، یونس اکبرپور، محسن آذرباد، فراز امامعلی(مجید علیاری)، گادوین منشا