تاریخ : 1400,چهارشنبه 03 آذر23:59
کد خبر : 415009 - سرویس خبری : آخرین اخبار فرهنگی اجتماعی

طاهری:لازم باشد از گل‌گهر شکایت می‌کنیم

سرپرست تیم استقلال گفت:. اگر قرار باشد از بازیکن گابنی شکایت کنیم تا فردا که ۲۴ ساعت فرصت داریم این کار را انجام می‌دهیم.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس، بیژن طاهری بعد از تساوی استقلال و گل‌گهر اظهار داشت: دیدید که چه اتفقی رخ داد. ۲ ساعت مانده به بازی تمرکز ما به هم ریخت.

وی در خصوص اینکه برخی رسانه‌ها این موضوع را اطلاع رسانی کرده بودند گفت: قرار نیست هر چه رسانه‌ها بنویسند را ما پیش بینی کنیم. شب قبل از بازی باید به ما بگویند که فلان بازیکن نمی‌تواند بازی کند. به ما تا امروز ظهر حرفی نزدند. فعلا تیم حقوقی ما در حال بررسی است تا مشکل حل شود.

سرپرست تیم استقلال در پاسخ به این سوال که ‌آیا افرادی در بازی نکردن ۲ بازیکن خارجی دخلی بودند یا خیر گفت: اگر دخیل نبودند که آنها بازی می کردند.ما ضمانت نامه و سند منزلی گذاشتیم که در رهن سازمان لیگ است. بازیکنان ما امروز نباید محروم می‌شدند.

طاهری در خصوص اینکه ایا ضمانت بازیکن گابنی گل‌گهر توسط سازمان لیگ دریافت شده یا خیر گفت: تیم حقوقی ما در حال بررسی است. اگر قرار باشد شکایت کنیم تا فردا که ۲۴ ساعت فرصت داریم این کار را انجام می‌دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی به استقلال اعلام شد بازیکنانش نمی‌توانند بازی کنند گفت: امروز ساعت ۱۳:۳۰ به باشگاه و ساعت ۲ به ما اعلام شد که نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم.


کد خبرنگار : 91