تاریخ : 1400,سه شنبه 21 دي17:31
کد خبر : 420610 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

وزیر علوم به وضعیت نابسامان سازمان سنجش پایان دهد

نماینده مردم قصرشیرین و سرپل ذهاب در مجلس با انتقاد از عملکرد سازمان سنجش آموزش کشور درباره گروهی از دانشجویان گفت: وزیر علوم هرچه سریع‌تر به این وضعیت نابسامان در سازمان سنجش پایان دهد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس؛ شهریار حیدری نماینده مردم قصرشیرین و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی خطاب به وزیر علوم گفت: این روزها با مراجعه مکرر دانشجویانی به دفاتر نمایندگان مواجه هستیم که از سوی سازمان سنجش به بهانه تخلف در کنکور و بعد از چند ترم تحصیل اخراج می‌شوند.

وزیر علوم به وضعیت نابسامان سازمان سنجش پایان دهد

وی خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: این وضعیت پذیرفتنی نیست و لازم است هر چه سریع‌تر به این وضعیت نابسامان در سازمان سنجش پاسخ دهید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، همچنین با تاکید بر اجرای دقیق همسان‌سازی حقوق نیروهای مسلح، خواستار اجرای دقیق قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران شد.

حیدری همچنین خطاب به وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: مسأله امهال وام‌های کشاورزان در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه به خوبی اجرا نمی‌شود و لازم است در این باره بر عملکرد بانک کشاورزی نظارت شود.