تاریخ : 1400,جمعه 24 دي14:59
کد خبر : 420888 - سرویس خبری : آخرین اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات

نحوه قراردادن یک لینک قابل کلیک در بیو اینستاگرام

هر دوی این روش ها برای هر کاربری، صرف نظر از تعداد دنبال کنندگان یا تنظیمات حریم خصوصی، در دسترس است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ یکی دیگر از راه های عالی برای به اشتراک گذاری لینک قابل کلیک در استوری اینستاگرام شما است. هر دوی این روش ها برای هر کاربری، صرف نظر از تعداد دنبال کنندگان یا تنظیمات حریم خصوصی، در دسترس است. این مطلب به شما آموزش می دهد که چگونه یک لینک قابل کلیک در بیو و استوری اینستاگرام خود قرار دهید.

نحوه قراردادن یک لینک قابل کلیک در بیو اینستاگرام

قرار دادن لینک در بیو خود در اپلیکیشن موبایل

پیوند  مورد نظر خود را پیدا کنید. هنگامی که پیوند را پیدا کردید، توصیه می کنیم روی آن کلیک کنید تا از معتبر بودن آن مطمئن شوید.

به پروفایل اینستاگرام خود بروید. برنامه را باز کنید و روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

روی « Edit Profile» ضربه بزنید که دقیقاً زیر نام کاربری شما قرار دارد.

لینک را در بخش Website تایپ کنید. روی کادر متنی Website ضربه بزنید و پیوند را تایپ کنید. پس از اتمام کار، Next را در گوشه پایین سمت راست فشار دهید.

یکی از اخطارهای استفاده از برنامه این است که نمی‌توانید پیوندی را جای‌گذاری کنید. بلکه باید آن را تایپ کنید.

تغییرات خود را ذخیره کنید روی «done» در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. اکنون لینک قابل کلیک را در بیو اینستاگرام خود خواهید دید.

قرار دادن پیوند در بیو با رایانه

پیوند  مورد نظر خود را پیدا کنید. هنگامی که پیوند را پیدا کردید، توصیه می کنیم روی آن کلیک کنید تا از معتبر بودن آن مطمئن شوید.

لینک را کپی کنید.

به پروفایل اینستاگرام خود بروید. در مرورگر وب دلخواه خود به وب سایت اینستاگرام بروید. روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و سپس روی " Profile" کلیک کنید.

روی دکمه « Edit profile» کلیک کنید. این در سمت راست نام کاربری شما قرار دارد.

پیوند را در بخش " Website" قرار دهید. روی کادر متنی با عنوان Website کلیک کنید. اکنون پیوند را روی صفحه کلید خود وارد کنید.

تغییرات خود را ذخیره کنید هنگامی که پیوند را وارد کردید، به پایین بروید و روی دکمه آبی رنگ « Submit» کلیک کنید. اکنون باید یک لینک قابل کلیک در بیو اینستاگرام خود داشته باشید.