تاریخ : 1400,شنبه 25 دي19:28
کد خبر : 420983 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

احتمال انتقال امیر عابدزاده به تیم پونفرادینا اسپانیا

باشگاه سویا اسپانیا اقداماتی را برای جذب امیر عابدزاده دروازه‌بان ایرانی تیم پونفرادینا اسپانیا آغاز کرده است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر؛ امروز شنبه سایت infobierzo اسپانیا خبر داد احتمال دارد امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی که در تیم پونفرادینا اسپانیا بازی می‌کند، احتمالاً به تیم لالیگایی سویا منتقل خواهد شد.

ماجرا از توییت روز گذشته «آلفونسو فرناندس» خبرنگار اسپانیایی شروع شد. آلفونسو به نقل از منابعی در سویا خبر داد که «مونچی» مدیر فوتبالی باشگاه سویا برای زیر نظر گرفتن عملکرد امیر عابدزاده به تمرین پونفرادینا رفته است.

احتمال انتقال امیر عابدزاده به تیم پونفرادینا اسپانیا

سایت infobierzo هم امروز در گزارش تکمیلی نوشت که به دلیل حضور «یاسین بونو» دروازه بان مراکشی سویا در جام ملت‌های آفریقا و ابتلای «مارکو دمیتروویچ» دروازه بان دیگر سویا به کرونا، این تیم در خط دروازه دچار مشکل شده است و مدیران باشگاه در تلاش برای خرید یک دروازه بان دیگر هستند.

این سایت مبلغ انتقال عابدزاده را به نقل از رسانه‌های ایران ۳.۵ میلیون یورو تخمین زده و نوشته است: «عابدزاده در مجموع ۱۹ بازی برای پونفرادینا، ۱۴ گل دریافت کرده است. او ۸ بار دروازه خود را بسته نگه داشته است و این تضمین کافی برای یکی از تیم‌های اصلی کشورمان برای حضور در بازار زمستانی است.»

در جدول لالیگا، در حال حاضر رئال مادرید با ۴۹ امتیاز از ۲۱ بازی در صدر جدول قرار دارد و سویا با ۴۴ امتیاز و یک بازی کمتر در رده دوم قرار دارد و نزدیکترین تعقیب کننده رئال در این فصل محسوب می‌شود.