تاریخ : 1400,دوشنبه 27 دي14:13
کد خبر : 421208 - سرویس خبری : آخرین اخبار اقتصادی

در مورد کاشت مو بیشتر بدانید

برای صرفه جویی در پول. اگرچه کاشت مو گرانتر از خرید دارو از داروخانه است، اما داروها نتایج طولانی تری دارند و باید چندین بار خریداری شوند. بنابراین روش کاشت مو باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه ها و دستیابی به نتیجه پایدارتر می شود. بنابراین، یکی دیگر از مزایای کاشت مو ممکن است صرفه جویی در هزینه باشد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، ریزش مو یکی از رایج ترین مشکلاتی است که اکثر مردان در هر سنی با آن مواجه هستند. این مشکل می تواند دلایل زیادی داشته باشد که برخی از آنها قابل درمان و برخی غیر قابل درمان هستند. علت و میزان ریزش موی مردانه صرف نظر از شدت آن، استفاده از روش های کاشت موی مردانه نتایج ایده آلی نسبت به روش های دیگر خواهد داشت. از طرفی با کمک کاشت مو در آقایان می توان موهای حجیم و زیبایی دائمی داشت. برای آشنایی بیشتر با کاشت مو برای مردان و فواید قابل توجه آن، از شما دعوت می کنیم تا مطالب این مقاله را مطالعه فرمایید.

ریزش مو یکی از بزرگترین مسائلی است که زیبایی و اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. از آنجایی که ریزش مو ادامه دارد، افراد کمتر درگیر ریزش مو و حتی طاسی می شوند. این مشکل در همه مردان و زنان ممکن است رخ دهد، اما مردان به دلیل وضعیت هورمونی و فیزیکی، بیشتر از زنان دچار طاسی می شوند. روش های زیادی در طول تاریخ برای درمان این مشکل استفاده شده است، اما هیچ کدام به اندازه روش های کاشت مو در درمان طاسی و طاسی مردانه موثر نیستند. اگر شما هم از جمله مردانی هستید که از نازک شدن موها رنج می بردید و به گفته متخصص تنها درمان آن کاشت موی طبیعی است، در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد کاشت موی مردانه و این موارد بیشتر بدانید.آنچه باید در مورد آن در کاشت مو رشت بدانید.

ظاهر بهتر اکثر افرادی که با ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند نسبت به ظاهر خود احساس خوبی ندارند. یکی از مزایای کاشت مو می تواند ظاهر بهتر باشد. پس از کاشت مو، فرد احساس بهتری نسبت به ظاهر خود دارد و جوان تر و جذاب تر به نظر می رسد.

راه حل دائمی. درمان های موضعی و متناوب به طور موقت باعث رشد مجدد مو می شود. کاشت مو یک روش دائمی است و نتایج ماندگارتری دارد.

افزایش اعتماد به نفس اکثر افرادی که از ریزش مو رنج می برند از ظاهر خود ناراضی هستند و اعتماد به نفس پایینی دارند. بنابراین یکی دیگر از مزایای کاشت مو می تواند افزایش اعتماد به نفس در روابط خصوصی و عمومی باشد.

برای صرفه جویی در پول. اگرچه کاشت مو گرانتر از خرید دارو از داروخانه است، اما داروها نتایج طولانی تری دارند و باید چندین بار خریداری شوند. بنابراین روش کاشت مو باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه ها و دستیابی به نتیجه پایدارتر می شود. بنابراین، یکی دیگر از مزایای کاشت مو ممکن است صرفه جویی در هزینه باشد.

ظاهر طبیعی. در گذشته افراد هنگام کاشت مو بسیار غیرطبیعی به نظر می رسیدند، اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از تکنیک های پیشرفته تر، جراحان توانسته اند عمل خود را کامل کنند تا نتایج طبیعی تری پس از کاشت مو به دست آورند. . در کاشت مو، موهای کاشته شده مانند موهای معمولی رشد می کنند و برای حفظ تراکم آن نیازی به استفاده از شامپو یا مواد شیمیایی خاص نیست.

نگهداری و مراقبت کمتر در حالی که روش FUSS (Follicular Unit Strip Surgery) کاملا تهاجمی است و نیاز به مراقبت و زمان بیشتری برای بهبود دارد، روش هایی مانند FUE (Hair Follicular Unit Strip Extraction) رایج تر است و نیاز به نگهداری و مراقبت کمتری دارد. در این روش پس از مراقبت های اولیه، فرد می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد.

بررسی علل ریزش مو قبل از کاشت مو

قبل از انجام کاشت مو، باید علل ریزش مو بررسی شود تا تصمیم درستی برای انجام یا عدم انجام عمل جراحی گرفته شود. همانطور که می دانید دلایل مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد. عواملی مانند وراثت، استرس، رژیم غذایی نامناسب از جمله عوامل دخیل در ریزش مو هستند. از بسیاری از شهرهای کشورهای عربی به خصوص عراق و دبی نیز برای کاشت مو به ایران می آیند. اما پیشنهاد سفر باتو این است که در سفر به تور دبی از کلینیکهای آنجا ینز دیدن کنید

 

نظر نهایی در مورد صلاحیت افراد برای انجام این جراحی توسط جراح متخصص می باشد. اگر برخی داروها باعث ریزش مو شوند، فرد نمی تواند کاشت مو انجام دهد. فردی که قرار است کاشت مو انجام دهد باید الگوی خاصی از طاسی داشته باشد.

سن کاندیدهای جراحی کاشت مو

 

در عمل کاشت مو، سن متقاضیان بسیار مهم است. بهتر است این عمل برای افراد زیر 25 سال انجام نشود و این عمل در سنین بالاتر انجام شود. در واقع این افراد برای کاشت مو مناسب نیستند.


کد خبرنگار : 37