تاریخ : 1400,دوشنبه 04 بهمن14:05
کد خبر : 421929 - سرویس خبری : آخرین اخبار فرهنگی اجتماعی

نمایشگاه مجازی فاطمی با مسابقه و هدیه عمومی رونمایی شد

سیری از زندگانی حضرت فاطمه (سلام الله علیها) از ولادت تا شهادت در 9 بخش مجزا و با محتواهای کوتاه از زندگانی آن حضرت؛ با استفاده از جذابیت های گرافیکی و صوتی در دسترس علاقه مندان سیره زندگی حضرت فاطمه (سلام الله علیها) قرار داده شده است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، کارِ خانه برای عروس ده ساله ی علی علیه السلام مشکل بود. مخصوصا حالا که بار شیشه داشت. آن قدر که آثار کار خانه بر بدن نازنینش نمایان بود. علی علیه السلام پیشنهاد داد یک کنیز برای کمک به زهرا علیها السلام بیاید. اما دست علی علیه السلام تنگ بود. قرار شد زهرا علیها السلام از پیامبر خدا درخواست یک کنیز کند. پس سه روز به نزد ایشان رفت اما هر بار از درخواست شرم کرد. روز سوم پدر به منزل تازه عروس آمد و……(بخشی از نمایشگاه مجازی فاطمی)

نمایشگاه مجازی فاطمی با مسابقه و هدیه عمومی رونمایی شد

به گزارش مجازینا؛ نمایشگاه مجازی فاطمی با رویکرد و نگاه خاص به زندگانی حضرت زهرا سلام الله علیها در ۹ بخش با تصاویر جذّاب گرافیکی و روایت صوتی مجزای هر بخش، شما را به نقاطی از زندگانی حضرت زهرا(سلام الله علیها) خواهد برد.

در این نمایشگاه مسابقه ای از محتوای هر بخش و روایت صوتی راوی نمایشگاه در روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)برگزار میگردد. همچنین از روز میلادبانو فاطمه زهرا  تا روز میلاد حضرت امیرالمؤمومین(علیهم السلام) هدیه ی دانلود ۹ بخش نمایشگاه در قالب اطلاع نگاشت(اینفوگرافی) در دسترس علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه مجازی فاطمی به همت اداره تولید و تأمین برنامه و محتوای فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛

به پژوهش حجت الاسلام و المسلمین علی رضایی آدریانی؛
با همراهی تولیدگران گرافیک: آقایان سید محمد علی مدرسی- امیرحسین شوپایی- محمدحسین جلال الدینی؛
و خدمت فنی آقای صادق شیری؛
و با مشارکت مشاوران متون ادبی کنشگران رسانه های نوین اداره کل فضای مجازی: علی بهاری، ابراهیم کاظمی مقدم؛ در دسترس علاقه مندان به معارف فاطمی قرار گرفته است.