تاریخ : 1401,چهارشنبه 07 ارديبهشت13:38
کد خبر : 431007 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

۲ کشته در برخورد پژو ۴۰۵ با تیر برق

برخورد شدید خودروی سواری با ستون برق در جاده سیاخ دارنگون شیراز منجر به مرگ دو سرنشین شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز، اعلام کرد: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام وقوع این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵ و گروه امداد و نجات را به جاده سیاخ دارنگون اعزام کرد.

در گزارش اولیه این حادثه آمده است: یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با دو سرنشین مرد و زن به علت نامعلومی در حین حرکت از مسیر اصلی خود منحرف شده و به شدت با ستون برق حاشیه جاده برخورد کرد.

در پی وقوع این حادثه دلخراش سرنشینان در اتاقک در هم پیچیده خودرو گرفتار شدند.

آتش نشانان با توجه به وخامت حادثه سریعا مشغول عملیات شدند.

نیروهای آتش نشانی باامداد رسانی به مصدومین، برای جلوگیری از حوادث احتمالی اقدام به چیدمان علائم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی در طول مسیر کردند.

آتش نشانان با تلاش مضاعف و در یک عملیات حساس با استفاده از ابزار تخصصی نجات، سرنشینان محبوس شده را از داخل اتاقک خودروها خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند.

متاسفانه پس از معاینات انجام شده و به تائید عوامل اورژانس مشخص شد هر دو سرنشین (آقای ۴۰ ساله و خانم ۵۰ ساله) در این حادثه جان خود را از دست داده اند.

آتش نشانان خودروی تصادفی را به حاشیه امن منتقل کرده و پس از آن به پاکسازی کامل سطح جاده و همچنین ایمن سازی نهایی خودرو پرداختند.