تاریخ : 1401,یکشنبه 11 ارديبهشت12:35
کد خبر : 431338 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

پرس: بنزما شایسته توپ طلا است

رئیس باشگاه رئال مادرید به ستایش از کریم بنزما پرداخت و او را شایسته ترین بازیکن برای کسب توپ طلا دانست.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از ایسنا، رئال مادرید با پیروزی ۴ بر صفر برابر اسپانیول برای سی و پنجمین بار قهرمان رقابت های لالیگا شد.

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال از قهرمانی این تیم در رقابت های لالیگا بسیار خوشحال است. او در واکنش به قهرمانی تیمش گفت: من هم احساس همه مادریدی ها را دارم. هدف ما در فصل جاری قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا بود. به قهرمانی در لالیگا دست پیدا کردیم و اکنون لیگ قهرمانان اروپا را می خواهیم.

پرس درباره بنزما گفت: بنزما از زمان آمدن به رئال همواره عملکرد خوبی داشته است. او در سال جاری بسیار آماده بود و شایسته ترین بازیکن برای کسب توپ طلا است.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره بازگشت آنچلوتی به تیم گفت: او اصلا انتظار نداشت که دوباره با او برای هدایت تیم تماس بگیرم. وقتی تماس گرفتم فورا پاسخ مثبت داد. آنچلوتی چند روز پیش به من گفت که در تیم های زیادی مربیگری کرده است اما رئال یک تیم متفاوت است. بازیکنان رئال قبل از اینکه راهی این تیم شوند طرفدار و عاشق آن بوده اند. انتقادات از آنچلوتی مانند هر مربی دیگری وجود دارد. او ارزش این باشگاه را به خوبی می داند و این بسیار مهم است.

او درباره دیدار برگشت برابر سیتی گفت: باید در این بازی به پیروزی برسیم. شب جادویی دیگری در انتظار برنابئو است.

پرس درباره ام باپه هم گفت: من زیاد صحبت نمی کنم. پیش از این در ریاض درباره این بازیکن صحبت کردم. باید دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد.