تاریخ : 1401,دوشنبه 19 ارديبهشت16:10
کد خبر : 431987 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

اعلام برنامه و عناوین روزهای هفته خوابگاه‌ها

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از آغاز هفته خوابگاه های دانشجویی از ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ به مدت یک هفته خبرداد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، مسعود گنجی از آغاز هفته خوابگاه‌های دانشجویی خبر داد و گفت: هفته خوابگاه‌ها از ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز شده و تا ۳۰ اردیبهشت ماه با شعار «خوابگاه دانشجویی، مشارکت اجتماعی و سلامت جمعی» ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: به دانشگاه‌ها اعلام کرده‌ایم برنامه ریزی های لازم را برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن هفته خوابگاه‌ها انجام دهند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: طرح‌ها و ابتکارات نو و تجربیات موفق و برتر دانشگاه‌ها در این بخش تقدیر خواهد شد بنابراین بعد از برگزاری هفته خوابگاه‌های دانشجویی، گزارش اقدامات برجسته انجام شده در این زمینه به صندوق رفاه دانشجویان ارسال شود.

وی با اشاره به اسامی هفته خوابگاه‌های دانشجویی گفت: شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با نام امید آفرینی و همدلی در پسا کرونا، یکشنبه ۲۵ اردیبهشت، نشاط، ورزش و تندرستی، دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، تنوع فرهنگی و مشارکت اجتماعی، سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، بهداشت سلامت جمعی و تغذیه سالم، چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت، مشارکت خیرین و خوابگاه‌سازی، پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت، اوقات فراغت خودباوری و خودسازی و جمعه ۳۰ اردیبهشت، مهارت محوری و سبک زندگی ایرانی اسلامی نام گذاری شده است.

وی ادامه داد: در سه بخش برنامه‌هایی را به دانشگاه‌ها پیشنهاد داده‌ایم در بخش، فرهنگی و ورزشی، ۲۴ محور و در بخش آموزشی ۱۴ محور برنامه ارائه داده‌ایم که بخشی هم به بازدید و نظرسنجی از مسئولانی که دعوت می‌شوند اختصاص داده‌ایم تا از ایده و کارهای دانشجویان بازدید کرده و با زندگی دانشجویان در خوابگاه‌ها آشنا شوند. همچنین از دانشجویان نیز در خصوص شیوه مدیریت بهینه خوابگاه‌ها و ارائه دیدگاه به مسئولان دانشگاهی و صندوق رفاه دانشجویان نظر خواهی خواهد شد.

برای مشاهده برنامه‌های هفته خوابگاه‌های دانشجویی به اینجا مراجعه کنید.