تاریخ : 1401,شنبه 31 ارديبهشت18:54
کد خبر : 433007 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

اولین همایش فرهیخته نیکوکار در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود

به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی اولین همایش فرهیخته نیکوکار در دانشگاه آزاداسلامی واحد تهران مرکزی برگزار شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و با همکاری موسسه حضرت خدیجه(س) اولین همایش فرهیخته نیکوکار در سالن الغدیر دانشگاه آزاداسلامی واحد تهران مرکزی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی جلیلی مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در این مراسم در جمع استادان، کارکنان و دانشجویان خیّر و نیکوکار گفت: یکی از مهمترین رسالت های دانشگاه و دانشگاهیان رسالت اجتماعی آنهاست و دانشگاه می تواند در ساحت های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جامعه تاثیرگذار باشد چرا که جامعه دانشگاهی یک جامعه نخبگانی است و به تعبیر مقام معظم رهبری دانشگاه قوه عاقله کشور است.

جلیلی در ادامه گفت: یکی از نمونه های رسالت اجتماعی جامعه دانشگاهی، بحث نیکوکاری، انفاق و کمک کردن به حل مشکلات معیشتی است که بخشی از اقشار مردم را دچار آسیب کرده است.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران افزود: نهاد نمایندگی‌مقام معظم رهبری در دانشگاه، ترویج سنت حسنه انفاق و نیکوکاری را در دستور کار خود قرار داده و برای تحقق این هدف، مرکز نیکوکاری منّا را با کمک اساتید، دانشجویان و کارکنان تاسیس نموده است تا با جمع آوری کمکهای این عزیزان گامی در انجام رسالت اجتماعی دانشگاه بردارد.

در پایان این مراسم از تعدادی از اساتید ،کارکنان و دانشجویان خیّر تقدیر به عمل آمد.