تاریخ : 1401,دوشنبه 02 خرداد14:49
کد خبر : 433168 - سرویس خبری : آخرین اخبار فرهنگی اجتماعی

واکنش فدوی به شهادت «صیاد خدایی»

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در واکنش به شهادت سرهنگ پاسدار صیاد خدایی با تاکید بر اینکه نقطه آمال یک پاسدار شهادت است، گفت: اقدامات دشمنان، تنها تلاش‌های مذبوحانه و انفعالی است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»،  سردار علی فدوی امروز دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح کارگاه متمرکز قطعات بتنی شهدای حاج عمران و پروژه‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی لرستان اظهار داشت: جبهه حق انقلاب اسلامی وقتی که توسط امام راحل برپا شد، به محض روال شدن و پیروز شدن آن، جبهه باطل شیطان بزرگ آمریکا و همه کسانی که دنبال رو آن هستند علیه انقلاب شروع به کار کردند.

وی با بیان اینکه سال‌های طولانی در شدت ترین وجه ممکن با انقلاب اسلامی مبارزه کردند ولی دشمنان ما در طول این ۴۳ سال، یک پیروزی نمی‌توانند برای خودشان نام ببرند عنوان کرد: انقلاب اسلامی جبهه حق است و خدا فرموده که من از جبهه حق پشتیبانی می‌کنم، از حزب خدا پشتیبانی می‌کنم و حزب شیطان نمی‌تواند یک پیروزی به دست آورد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمنان وقتی همه توانمندی خودشان را به کار گرفتند و پیروزی به دست نیاوردند، معلوم است که با تلاش‌های مذبوحانه هم هیچ پیروزی را به دست نمی‌آورند.

سردار فدوی با تاکید بر اینکه نقطه عطف و نقطه آمال اصلی یک پاسدار شهادت است، کسی که سال‌های طولانی در راه جهاد و شهادت گام برداشته است، شهادت مطلوب او است، گفت: بدا به حال کسانی که در اثر شهید کردن یک بنده خدا، خداوند وعده جهنم به آنها داده است، خیلی صریح و واضح در قرآن تاکید شده کسی که جان بنده خدایی را بگیرد، وارد جهنم می‌شود، وعده خدا در این رابطه جهنم است.

وی با اشاره به اینکه این اقدامات دشمنان، تلاش‌های مذبوحانه و انفعالی است، گفت: یکی از اصلی ترین کارها در سپاه همه استان‌ها این است که کارهایی که زمین مانده و مردم نیازمند به اجرای آنها است را عملیاتی کند.