تاریخ : 1401,یکشنبه 29 خرداد20:21
کد خبر : 435768 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

آغاز ثبت‌نام دوره جدید جشن ازدواج دانشجویی به زودی

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: ثبت‌نام دوره جدید جشن ازدواج دانشجویی به زودی آغاز می‌شود و فرآیند اعزام دانشجویان از پایان تابستان خواهد بود.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام مصطفی رستمی، رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در خصوص ثبت نام دوره جدید ازدواج دانشجویی گفت: ثبت نام‌های دوره جدید جشن ازدواج دانشجویی به زودی آغاز می‌شود و از پایان تابستان فرآیند برگزاری جشن‌های ازدواج دانشجویی یعنی بعد از ماه محرم و صفر ادامه می یابد.

وی افزود: ظرفیت‌های دوره جدید به میزانی که ازدواج دانشجویی صورت گرفته باشد و ثبت نام انجام شود نهاد رهبری آمادگی حمایت از این دانشجویان را دارد.

رستمی در ادامه اضافه کرد: تمام دانشجویانی که در طرح ازدواج دانشجویی شرکت کردند به مشهد اعزام می‌شوند. در سال‌های گذشته با وجود بیماری کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با کم کردن ظرفیت جلسات و افزایش بازه زمانی مشکل برگزاری این دوره‌ها را حل کردیم و امسال با توجه به اینکه محدودیت‌های کرونایی کاهش پیدا کرده، بازه زمانی و ظرفیت‌ها افزایش پیدا خواهد کرد؛ بنابراین انتظار یک رشد حداقل ۵۰ درصدی شرکت دانشجویان در این دوره از ازدواج دانشجویی را داریم.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویانی که در دوره‌های قبل ثبت نام کرده بودند و به دلیل محدودیت‌ها از سوی نهاد رهبری نتوانستند در طرح شرکت کنند حتما نسبت به آن‌ها متعهد هستیم و در صورت تمایل می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند؛ اما کسانی که ثبت نام انجام نداده بودند؛ بر اساس میزان ثبت نام و ظرفیت‌ها می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند.