تاریخ : 1348,پنجشنبه 11 دي07:00
کد خبر : 44 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

وزیر علوم: خبر های پیرامون جشنواره تئاتر دانشجویی کذب است

برخی که به اخلاق حرفه ای خبرنگاری پایبند نیستند و متاسفانه می خواهند با دروغ کاری و دروغ گویی خود را بزرگ کنند یا اظهار نظر کنند این خبر جعلی را درست کرده اند .

خبرنامه دانشجویان ایران: محمد مهدی زاهدی در گفت و گو با خبرنگارسرویس دانشگاه برنا، در خصوص اخبار و تصاویر منتشر شده در خصوص تئاتردانشجویی دانشگفت : خواهش می کنم دروغ بودن این خبر را منعکس کنید، کمیسیونی هم که در این رابطه تشکیل شد به این نتیجه رسید که خبر دروغ بوده است .

.پوی تصریح کرد : برخی که به اخلاق حرفه ای خبرنگاری پایبند نیستند و متاسفانه می خواهند با دروغ کاری و دروغ گویی خود را بزرگ کنند یا اظهار نظر کنند این خبر جعلی را درست کرده اند .

وزیر علوم تحقیقات و فناوری با بیان این مطلب که علی رغم پی گیری مصرانه تا کنون هیچ سندی دریافت نکرده ایم تصریح کرد : ما نظر خود را برای شبکه خبر دانشجو ارسال کرده ایم و منتظر پاسخ آنان هستیم چراکه ما دوست نداریم علیه آنها شکایت کنیم.

وی با تاکید دوباره این مطلب که تا این لحظه هیچ گونه سندی به دست ما نرسیده است تصریح کرد : همچنین جوابیه خود را به روزنامه کیهان نیز ارسال کرده ایم .

شایان ذکر است صحبت های وزیر علوم در حالی انجام می شود که پس از اتفاقات حاشیه ای ایجاد شده در جشنواره تئاتر دانشگاهی که طی آن حرکاتی خارج از عرف و موازین شرعی اتفاق افتاد، خبرنامه دانشجویان ایران تصاویری تکان دهنده از این جشنواره منتشر کرده است.

تصاویر منتشره زیر به عنوان مستنداتی که گفته می شود دریافت نشده، تا حد بسیاری نشانگر عدم رعایت شئونات اسلامی هست، حال سخنان آقای وزیر یا از روی عدم آگاهی و مشاهده نکردن تصاویر بوده است ، یا اینکه تعریف شئونات اسلامی در فرهنگ ایشان تعریفی متفاوت از جامعه اسلامی دارد.