تاریخ : 1401,دوشنبه 24 مرداد03:54
کد خبر : 441065 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

از ظرفیت‌های دانشگاهی برای حضور دانشجویان در سفر اربعین استفاده می شود

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: باید از همه ظرفیت‌های لازم برای حضور پرشور دانشجویان در این رویداد بزرگ معنوی استفاده کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» ابوذر محمدی یکشنبه شب در جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان استان قزوین که در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد با بیان اینکه حماسه اربعین یک رویداد بسیار مهم و تأثیرگذار است، اظهار کرد: باید از همه ظرفیت‌های لازم برای حضور پرشور دانشجویان در این رویداد بزرگ معنوی استفاده کرد.

وی افزود: علاوه بر اینکه باید زمینه حضور دانشجویان را فراهم کرد باید با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای بهره‌مندی دانشجویان جامانده از این سفر استفاده کرد.

سید علی قاسم زاده، رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) عنوان کرد: باید از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌ها برای حضور پرشور دانشجویان در این مراسم بزرگ معنوی استفاده نمود زیرا پیاده روی اربعین فرصتی است برای کادرسازی و رشد دانشجویان در جهت تربیت مدیران آینده کشور و باید از این ظرفیت به وجود آمده به خوبی استفاده نمود.

وی یادآور شد: از روئسای دانشگاه‌ها، خواستار هماهنگی و همراهی و فراهم آوری تسهیلات لازم جهت شرکت دانشجویان در این مراسم عظیم فرهنگی شد.