تاریخ : 1401,دوشنبه 24 مرداد23:28
کد خبر : 441152 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

بعد از قهرمانی تیم ملی والیبال ایران اظهارات وزیر ورزش

وزیر ورزش و جوانان گفت: انتظار این بود که والیبال ما در بازی های کشورهای اسلامی بدرخشد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، تیم ملی والیبال ایران امروز دوشنبه در فینال بازی‌های کشورهای اسلامی با نتیجه ۳ بر ۱ کامرون را شکست داد و عنوان قهرمانی این بازی‌ها را در کشور ترکیه به دست آورد.

حمید سجادی وزیر ورزش که برای تماشای این مسابقه در سالن حضور داشت، بعد از قهرمانی ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: نام بزرگ والیبال ایران در جهان مطرح است. انتظار هم این بود والیبال در این دوره بدرخشد. جای خسته نباشید دارد. بچه‌ها خوب بازی کردند و فینال ارزشمندی بود. کامرون هم کوتاه نمی‌آمد. آنها تیم میزبان یعنی ترکیه را پشت سر گذاشتند. ما هم بازی سختی با ترکیه داشتیم.

سجادی در ادامه اظهار امیدواری کرد ایران در جدول توزیع مدال‌ها از کشورهایی چون ازبکستان و قزاقستان عقب نماند. وی گفت: امیدوارم در رقابت‌های باقیمانده به مدال‌های ما اضافه بشود. تعداد مدال‌ها را تحلیل کردیم. قزاقستان و ازبکستان را پشت سرمان داریم. ازبکستان امروز احتمالاً پنج، شش مدال طلای دیگر به دست می‌آورد و احتمال دارد رقابت نزدیکی با ما داشته باشد. ترکیه در صدر جدول توزیع مدال‌ها است و سپس ایران و ازبکستان قرار دارند. ما چهارشنبه و پنجشنبه کاراته و جودو را در پیش داریم. امیدوارم تیم والیبال بانوان هم در فینال موفق باشد.

سجادی همچنین اعلام کرد که تا یکی، دو ساعت دیگر (شامگاه دوشنبه) شهر قونیه را ترک می‌کند.