تاریخ : 1401,پنجشنبه 31 شهريور00:22
کد خبر : 444627 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

شمسایی چهره شناخته شده  فوتسال است 

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال ایران گفت: امیدواریم تیم ملی فوتسال با هدایت وحید شمسایی افتخاری با ارزش و مهم را به ارمغان آورد، این تیم نسل با انگیزه و بسیار خوبی است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» «احسان اصولی» رئیس کمیته فوتسال امروز (چهارشنبه) در گفتگویی اظهار داشت: روند آماده‌سازی تیم ملی فوتسال ایران با هدایت وحید شمسایی پیش از شروع مسابقات آسیایی بسیار خوب بوده است.

وی افزود:  در کمیته فوتسال از هیچ تلاشی برای موفقیت و رسیدن تیم ملی فوتسال ایران به بهترین شرایط کوتاهی نکردیم و همه چیز مطلب و و ایده‌آل است.

 رئیس کمیته فوتسال خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم تیم ملی فوتسال ایران با هدایت وحید شمسایی افتخاری با ارزش و مهم را به ارمغان آورد، این تیم نسل با انگیزه و بسیار خوبی است.

وی تصریح کرد: شمسایی چهره شناخته شده ای در فوتسال هست  است و ما در این مسیر همراه او هستیم و تمام توان مدیریتی و حمایتی خود را از این فرزندان کشور دریغ نمی کنیم

اصولی گفت: برای موفقیت تیم ملی در آسیا و ادامه دار بودن افتخار آفرینی فوتسال ایران در مسابقات بین المللی برنامه های زیادی داریم و به طور حتم این برنامه‌ها را اجرایی خواهیم کرد.